У Київраді відклали розгляд рішення по запуску 4G в метро

5 лютого 2020, 12:33

Провайдерів, операторів і керівництво комунальних підприємств запросили на зустріч з мером Києва Віталієм Кличком для «вирішення питання».

У Київраді відклали розгляд рішення по запуску 4G-зв'язку в метро Києва, передає кореспондент НВ Бізнес.

Таке рішення прийняла постійна комісія міської ради з питань транспорту, зв’язку та реклами. Проєкт рішення про плату за доступ до інфраструктури не стали розглядати через регуляторні процедури.

Відео дня

За словами голови комісії Олексія Окопного, комісія «двома руками за інтернет в метро», але рішення вона зможе затвердити лише після проведення необхідних регуляторних процедур. Проєкт рішення є регуляторним актом, але в плані підготовки його не було. Якби комісія затвердила проєкт рішення 5 лютого, до кінця місяця документ міг би потрапити на розгляд столичних депутатів.

За словами кореспондента, на засідання комісії прийшов помічник мера Києва Максим Бахматов, який запропонував операторам, провайдерам та керівникам комунальних підприємств Київміськсвітло, Київський метрополітен і Київпастранс зібратися на зустріч з Віталієм Кличком, щоб «вирішити питання» запуску 4G і роботою над законом про доступ. Зустріч відбудеться ввечері 5 лютого або 6 лютого.

За словами Бахматова, шлях узгодження розтягнеться на кілька місяців, в той час як за планом запуск 4G в метро повинен початися до кінця березня.

Нагадаємо, що оператори не можуть почати розгортання мереж через те, що міська влада не встановили тарифи на доступ до комунальної інфраструктури. Також у комунальних підприємств немає повноважень укладати договори з операторами щодо доступу для розгортання телекомунікаційних мереж.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X