Прийняли рішення. Київрада розблокувала запуск 4G в метро

12 березня 2020, 13:12

Столична міська рада прийняла рішення, яке дозволить операторам укласти договори для розгортання мереж 4G в метро.

Київрада проголосувала за проект рішення про встановлення тарифів для мобільних операторів і провайдерів для доступу до інфраструктури. Про це повідомив секретар Київради Володимир Прокопів в Facebook.

Відео дня

Відповідне рішення було прийнято на засіданні Київради 12 березня.

"Ми прийняли рішення, яке розблокує запуск 4G на всіх станціях київського метро", - написав Прокопів.

Чиновник додав, що тепер оператори будуть щомісяця платити до столичного бюджету за користування комунальною інфраструктурою міста.

Як уточнює прес-служба Міністерства цифрової трансформації, мобільний інтернет в метро буде впроваджений на швидкості 60-80 Мбіт / с в діапазоні 1800 МГц. В майбутньому планується задіяти діапазон 2600 МГц, який дозволить поліпшити швидкість і якість зв'язку.

Днем раніше проект рішення про встановлення тарифів погодила комісія Київради з питань транспорту зв'язку і реклами.

Нагадаємо, що 5 березня на станції київського метро Академмістечко запустили 4G , однак через відсутність тарифів на доступ до комунальної інфраструктури і відсутності у комунальних підприємств повноважень укладати договори з операторами для розгортання телекомунікаційних мереж , оператори не могли повноцінно запустити 4G на інших станціях.

В першу чергу з апуск 4G планується на станціях Житомирська, Святошин, Нивки, Героїв Дніпра, Мінська, Оболонь, Сирець, Дорогожичі і Лук'янівка. На всіх станціях і в тунелях підземки 4G обіцяли запустити до кінця 2020 року - початку 2021 року.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X