Водневі автомобілі від Honda і GM, а також нові двигуни від BMW і McLaren – світові автоновини

3 лютого 2017, 19:54
Ідея створення двигуна на альтернативному паливі вже чотири роки об'єднує таких світових гігантів, як GM і Honda. Сьогодні компанії пішли далі – вони мають намір почати спільну розробку водневих машин

1 GM і Honda створять водневі автомобілі
Американський концерн General Motors і японська компанія Honda оголосили про початок нового спільного проекту у сфері використання альтернативного палива, пише видання MotorPage.

Відео дня

Обидва автовиробники вже тривалий час ведуть індивідуальні проекти в цій області. Так, General Motors займається створенням автомобілів на водневому паливі вже більше 50 років. А перший прототип такого автомобіля був представлений ще в далеких 60-х роках. Це був перероблений під використання водню як палива Chevrolet Corvair.

Нагадаємо, спільна робота Honda і GM в цій області почалася ще чотири роки тому. Тоді було підписано угоду, в рамках якої і донині розробляють нове покоління паливних комірок для водневого палива. Остаточні результати розробок у рамках цього співробітництва планується досягти до 2020 року.

Сьогодні представники цих компаній планують анонсувати якийсь важливий проект, який стосується просунутих технологій у галузі альтернативного палива. Яких-небудь подробиць цього проекту поки немає. Але передбачається, що йдеться не просто про випуск більш ємних паливних комірок з водневим паливом, а про спільну розробку конкретно водневих автомобілів.


2

В Uber з'являться безпілотні Mercedes-Benz
Керівництво німецького автовиробника Daimler і сервісу-таксі Uber підписали угоду про довгострокову співпрацю, в рамках якої в Uber з'являться безпілотні машини Mercedes-Benz.
Про це повідомляє видання Motor.

Коли саме безпілотні автомобілі Mercedes-Benz почнуть працювати в Uber і де вони з'являться, поки не уточнюється.

Нагадаємо, минулого року стало відомо про те, що Uber замовив 100 тис. седанів представницької серії S-Class із системою автопілота. Очікувалося, що поставки машин розтягнуться на кілька років, а загальна вартість проекту складе близько $10 млрд.

Сьогодні ж в Uber задіяні безпілотні кросовери Volvo XC90 і седани Ford Fusion. В обох випадках автомобілі займаються виключно перевезенням клієнтів сервісу.

Варто відзначити той факт, що в кінці 2016 року Uber вивів машини з автопілотом на вулиці Сан-Франциско. Але влада міста через кілька днів зажадала зупинити роботу цієї послуги. Причиною цього став той факт, що компанія не отримала спеціальний дозвіл на використання безпілотників у Каліфорнії. В Uber із цим твердженням не згодні. Заявивши: машини не можна вважати повністю автономними, оскільки під час роботи в них в обов'язковому порядку присутній водій.

poster
Дайджест головних новин
Безкоштовна email-розсилка лише відбірних матеріалів від редакторів NV
Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

3

BMW і McLaren розроблять нові двигуни
Два відомих автовиробники BMW і McLaren оголосили про початок стратегічної співпраці. У рамках якої вони розробляють принципово нові двигуни внутрішнього згоряння, пише Uincar.

Згідно з інформацією у відкритих джерелах новий проект цих компаній дозволить домогтися більшої потужності мотора без збільшення його обсягу. Очікується, що незважаючи на приріст потужності, рівень шкідливих викидів в атмосферу буде знижено.

Представники компаній BMW і McLaren офіційно підтвердили, що нова технологія буде застосовуватися на двигунах обох брендів. Очікується, що цей проект буде реалізований до 2020 року.

Варто відзначити, що крім BMW і McLaren, над проектом будуть працювати такі компанії, як Ricardo, Grainger and Worrall і уряд Великобританії. Загальний обсяг інвестицій сягає 28 млн фунтів стерлінгів.

4

Audi і Volkswagen відкликають 600 тис. машин
Німецькі компанії Audi і Volkswagen оголосили про три сервісні кампанії, які стосуються близько 600 тисяч автомобілів, що були реалізовані на ринку США, пише видання Quto.

Левова частка відгуків стосується більш ніж 342 тис. автомобілів Audi, включаючи моделі A5, Q5, Allroad, А4 і А6. У цих машин виявлений дефект електронасоса охолодної рідини, який може перегрітися і спалахнути. В автовиробника вже готове оновлення в програмному забезпеченні автомобіля, яке відключає живлення системи, у разі її перегріву.

Наступний відгук стосується 234 тис. кросоверів Audi Q5, які були випущені у 2011-2017 роках. У них виявлено дефект у бічних шторках безпеки, які можуть мимовільно спрацьовувати.

Ще майже 6 тис. машин відкличуть Audi і Volkswagen спільно. У моделях Audi A4, A6, A7, а також Volkswagen Golf, Tiguan (машини 2017 модельного року) і e-Golf (2016 року) можуть не спрацювати фронтальні подушки і шторки безпеки. А у Audi A4, Allroad, Q7 (всі 2017 року) і Q5 (2018 року) можуть не спрацювати переднатягувачі ременів безпеки.

5

У Лондоні подорожчає парковка дизельних машин
Влада Лондона з 3 квітня 2017 року збільшить у півтора рази вартість паркування для дизельних машин в історичному районі – Вестмінстері. Про це повідомляє профільне видання Autocar.

У результаті вартість паркування автомобілів з дизельними двигунами складе 2,4 фунта стерлінгів на годину (2,8 євро). Таким чином влада Великобританії хоче знизити ступінь забруднення повітря.

Варто відзначити, що в Мерілебоні, одному з кварталів Вестмінстера, регулярно фіксується один з найвищих рівнів забруднення повітря в Лондоні.

Таким чином, ціна паркування зросте тільки для гостей історичного району міста, а для жителів Вестмінстера вартість не зміниться.

Нагадаємо, що з 4 лютого 2017 року в Лондоні почне діяти заборона на залишення автомобілів з працюючим двигуном у центрі міста. Цей захід теж покликаний знизити рівень шкідливих викидів. Порушникам загрожуватиме штраф у розмірі 80 фунтів стерлінгів (92 євро).

Також через підвищений рівень забруднення повітря у 2017 році було введено заборону на в'їзд дизельних машин у центр Осло. У кінці 2016 року аналогічне обмеження ввели і в Мадриді. Однак у випадку з іспанською столицею влада заборонила пересуватися майже половині автомобілів.


Показати ще новини
Радіо NV
X