Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Випадковий візит. Як перевірятимуть бізнес – Перша Шпальта

29 травня 2017, 21:15
6993
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Перевіряючі не посоромляться прийти раптово

Нещодавно уряд прийняв дивну постанову Деякі питання реалізації статті 259 Кодексу законів про працю України та статті 34 Закону України Про місцеве самоврядування в Україні

Ключові зміни в прийнятому документі полягають у тому, що з'явився раптовий візит без попередження, коли інспектор може прийти до роботодавця раптово, поспілкуватися з працівниками, відібрати відповідні пояснення.

"Оскільки ми розуміємо, що така робота не документується, не відображена в первинних документах підприємства. Тому основним механізмом виявлення є відбір пояснень, фотовідеофіксація виконання роботи працівником. І після чого, у разі належного оформлення [відбувається] застосування відповідних санкцій", - попереджає Ігор Дегнера, директор департаменту з питань праці Держпраці.

В контексті використання праці неоформлених працівників статтею 265 Кодексу законів про працю визначено штраф у розмірі, еквівалентному до 30 мінімальних заробітних плат - 96 тис. грн. І добре, якщо підприємця викриватимуть тільки в порушенні по одному співробітнику, а якщо таких буде, наприклад, десять, то доведеться викласти кругленьку суму. Це майже 1 млн грн.

Представники бізнесу також вважають, що держава повинна вживати дії, які будуть налагоджувати контроль за працевлаштуванням. Тому що це є дійсно великою проблемою. Вони обумовлені не тільки небажанням роботодавця офіційно влаштовувати працівників, а є досить багато різних факторів.

"Перестороги в бізнесі виникають тільки з приводу того, щоб тут не застосовувався фіскальний підхід до цього. Тому що, на жаль, у бізнесу є досить багато негативного досвіду, коли ведення бізнесу сприймається досить часто з презумпцією винності цього бізнесу", - наголошує Олександр Почкун, керуючий партнер Baker Tilly Ukraine.

Дійсно, бізнес будь-які контролюючі дії з боку держави сприймає з точки зору свого минулого досвіду. Прикро, але навіть якщо ці дії держави в цілому позитивні, є відповідне негативне сприйняття бізнесу щодо будь-якого контролю.

Зрештою, чим рівнішими є умови для різних видів бізнесу, тим більш ринкові умови сформуються в Україні для розвитку конкуренції. Наприклад, що стосується працевлаштування, то є неврегульовані моменти.

Наприклад, використання праці сезонних робітників. Ця площина досить погано врегульована. Це стосується в першу чергу сільського господарства. "І у них є дуже великі проблеми з наймом таких працівників під час збору врожаю чи будь-якого тимчасового найму. Досить часто ці роботи пов'язані з підвищеним ризиком. І договори цивільного характеру до таких працівників не застосовуються. Відповідно, сільгоспвиробники, які змушені наймати сезонних працівників, бояться цієї постанови", - ділиться Почкун.

Також у програмі дивіться ексклюзивне інтерв'ю з в. о. голови Національного банку України Яковом Смолієм, про те, якою буде в подальшому політика Нацбанку щодо регулювання ринку.

Завершує випуск огляд економічних подій тижня від спеціального кореспондента Першої Шпальти Майкла Щура.

Програма Перша Шпальта виходить на каналі UA: Перший в партнерстві з журналом Новое Время.