Українці відмовляються від старих автомобілів

21 березня 2016, 20:04
2523
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

В Україні впали продажі вживаних автомобілів. Їхнє місце займають нові авто

На первинному ринку старих автомобілів у лютому спостерігається спад продажів. За даними асоціації Укравтопром, у лютому було продано 2,2 тис автомобілів, що на 10% менше, ніж у цьому ж місяці минулого року. Спад продажів старих автомобілів відбувається на тлі зростання реалізації нових

Так у лютому 2016 року в Україні було продано 4,2 тис. нових легкових автомобілів, що на 32% більше, ніж минулого місяця, і на 44%, ніж у лютому 2015 року.

Вживані легкові автомобілі склали 17% первинного ринку в лютому. Лідером продажів, як і раніше, є французька марка Renault – 234 автомобіля, друге і третє місце зайняли німецькі компанії – Volkswagen (137 машин) і Opel (81 машина).

Частка старих комерційних автомобілів первинної реєстрації склала – 73% або 1,3 тис машин.

З початку року ринок імпортних автомобілів склав 4,1 тис автомобілів, це на 7% менше відносно аналогічного періоду минулого року.

Директор департаменту маркетингу Укравтопрому Георгій Овсянников припускає, що зниження продажів уживаних авто обумовлене підвищенням екологічного стандарту для автомобілів до Євро-5. З цієї причини значно звузився діапазон пропозиції іномарок з пробігом на первинному ринку, а їх середня ціна зросла.

Нагадаємо, з 1 січня 2016 року набрала чинності поправка до Закону України «Про деякі питання ввезення на митну територію України та реєстрації транспортних засобів», згідно з якою забороняється ввезення автомобілів, що не відповідають екологічному стандарту Євро-5.

"Зниження попиту на старі машини також пов'язане з акціями і знижками на нові авто, які стали проводити автодилери", - говорить прес-секретар Nissan Володимир Іванов. За його словами, новий автомобіль купувати тепер часто вигідніше, особливо з урахуванням витрат на ремонт вживаного.

Втім, якщо Кабмін збільшить термін перебування автомобілів на транзитних номерах до року, то це знову сильно підкосить ринок нових автомобілів, говорить Іванов. Крім того, ситуацію на ринку на користь старих автомобілів може змінити і скасування акцизу на б/у іномарки.

Вибір редакції

Travel

Сьогодні, 21:30

article_img
Мальтійський орден. Як живе одна з найбільш незвичайних держав світу
Геополітика

Сьогодні, 14:28

article_img
Україна здатна оживити занепалий дух Європи - французький філософ
Країни

Сьогодні, 08:18

article_img
Шестеро британців розповіли, чому змінили свою думку про вихід із ЄС після референдуму

Головне

Політика

Сьогодні, 18:53

article_img
Абромавичус, Данилюк та інші поділилися враженнями від спілкування з Зеленським
Країни

Сьогодні, 13:51

article_img
Три британські міністри хочуть відкласти Brexit
Геополітика

Сьогодні, 16:30

article_img
Венесуела розгорнула війська на кордоні з Колумбією