Топ-10 бестселерів українського авторинку – інфографіка

18 жовтня 2016, 18:55
За даними інформаційно-аналітичної групи AUTO-Consulting, за дев'ять місяців 2016 року в Україні було зареєстровано майже 43,7 тис. нових легкових автомобілів

Цей показник виявився на 43% більшим, ніж за аналогічний період минулого року (30,5 тис.).

Найчастіше в січні-вересні купували південнокорейський кросовер KIA Sportage – 1,7 тыс. Вартість базової цієї моделі стартує від 525,8 тис. грн.

Відео дня

На другому місці виявився не менш популярний німецький седан Volkswagen Jetta – 1,6 тис. машин. Ця модель була найбільш продаваною в червні та липні цього року. Його базова комплектація починається практично, як і в моделі Sportage, від 528,2 тис. грн.

Третю сходинку рейтингу замикає французький бренд Renault Logan – 1,5 тис. автомобілів. В Україні його можна купити за 294,2 тис. грн.

Нагадаємо, минулого року було продано 46,4 тис. нових легкових автомобілів. Що було найгіршим показником за останні десять років.

Цього року експерти прогнозують ріст продажів на рівні 30-40% (до 60-65 тис. нових машин). Але політичні або курсові зміни можуть все переформатувати. Керівник відділу маркетингу дилерського центру Nissan Авто Альянс Київ Андрій Черненко зазначає, що сьогодні в тому темпі, в якому ми живемо, 65 тис. машин – це реальна цифра.

Раніше НВ Бізнес повідомляв про те, що українці все частіше пересідають на кросовери.

Показати ще новини
Радіо NV
X