Складено рейтинг найбажаніших вживаних автомобілів в Україні

22 серпня 2016, 19:58
4671
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

"Один з важливих чинників при купівлі авто<

Інформаційно-аналітична група AUTO-Consulting склала список автомобілів з пробігом, які найкраще продавалися в Україні у цьому році. Саме їх найімовірніше будуть завозити з Європи

Рейтинг був складений на підставі даних про повторну реєстрацію автомобілів за останні 7 місяців. Він включає в себе три вікові групи.

У першу категорію – вік до двох років – увійшли японська марка Toyota з моделями – Camry, Corolla, RAV4 і Land Cruiser Prado. Також непогані шанси прорватися для ввезення та перепродажу є у Volkswagen Golf, BMW X5 і Audi Q7.

Друга категорія – від 3 до 5 років. Найбільш цікавими автомобілями цього віку для українців є – Volkswagen Polo, Ford Focus і Volkswagen Passat, а також Toyota Camry і Toyota Corolla та Ford Fiesta. У десятку лідерів імпортних машин 2011–2013 років випуску увійшли Volkswagen Touareg, Volkswagen Golf і Toyota Land Cruiser Prado.

Третя категорія - це автомобілі віком 6–7 років. У трійку лідерів потрапили – Volkswagen Passat, Ford Focus і Toyota Corolla.

Японські та німецькі автомобілі зараз більш популярні в українців, розповідає начальник відділу продажу автомобілів з пробігом Das Welt Auto Сергій Федчун. За його словами, у них при великих пробігах ресурс двигуна більший, ніж у таких конкурентів, як Renault, Citroen і Fiat. Тому один із важливих факторів при купівлі автомобіля з пробігом – це його надійність і довговічність, зазначає Федчун.

Важливу роль зіграло і зниження акцизу. Раніше на автомобілі з великим об'ємом двигуна акцизи були дуже високими, вони робили ввезення цих автомобілів безглуздим, говорить старший аналітик ІК «Арт Капітал» Олексій Андрейченко. Тому в імпортних показниках ми бачимо не ті автомобілі, які хотіли купувати українці, а тільки ті машини, де акциз не так сильно впливав на їх вартість.

“Тепер же, коли фактор акцизу, який дуже збільшував ціни, знімається з порядку денного, то палітра імпортованих автомобілів буде прямувати до тієї, яку ми бачимо на внутрішньому ринку, – пояснює Андрейченко. – Там більше преміальних автомобілів з великим об'ємом двигуна".

Раніше акциз дуже спотворював картину імпорту й тому здавалося, що українці люблять їздити на малолітражках. А насправді їх імпортували через те, що на них був мінімальний акцизний податок. За словами Федчуна, тепер акциз на іномарку з пробігом буде не в 2 рази більшим, а тільки на 20–30%.

Зазначимо, що в цих трьох вікових категоріях популярністю на вторинному ринку користуються автомобілі KIA, Hyundai, Nissan, Skoda, Mitsubishi, Chevrolet, SsangYong та Geely. Але їх навряд чи будуть завозити до нас із Західної Європи. Оскільки в Україні ціни на автомобілі цих марок прийнятні та при перепродажу на них багато не заробиш. А якщо привезти машину для себе, то економія не перекриє всі витрачені зусилля.

Менш преміальні автомобілі не буде сенсу везти через їх неконкурентну ціну на внутрішньому ринку, погоджується Федчун. Тільки дорогой сегмент іномарок вплине на український авторинок. Він не виключає можливості, що до кінця року популярні іномарки з пробігом на внутрішньому ринку країни можуть подешевшати на 15%.

Найпопулярніші іномарки з пробігом в Україні віком до 2-х років:

 • Toyota Camry
 • Toyota Corolla
 • Toyota RAV4
 • Toyota Land Cruiser Prado
 • Volkswagen Golf
Найпопулярніші іномарки з пробігом в Україні віком від 3 до 5 років:
 • Volkswagen Polo
 • Ford Focus
 • Volkswagen Passat
 • Toyota Camry
 • Toyota Corolla
Найпопулярніші іномарки з пробігом в Україні віком від 6 до 7 років:
 • Volkswagen Passat
 • Ford Focus
 • Toyota Corolla
 • Volkswagen Golf
 • Lexus RX
За даними AUTO-Consulting


Зверніть увагу

4 січня, 09:45
Лонгріди
thumb img
Спецпроект
30 грудня 2018, 10:35
Компанії/Ринки
thumb img
Спецпроект
30 грудня 2018, 10:35
29 грудня 2018, 22:38
Лонгріди
thumb img
Спецпроект

Головне

Політика

Сьогодні, 10:35

article_img
Провідний соціолог назвав "секрет електорального успіху" Тимошенко
Економіка

Сьогодні, 17:47

article_img
Недооцінили. Чому Україна знизилася у рейтингу інноваційних країн світу
Футбол

Сьогодні, 16:34

article_img
Шахтар оголосив про підписання захисника одного з провідних клубів України