Дочекалися кінця свят. Samsung офіційно оголосив про запуск онлайн-магазину в Україні

18 січня, 15:33
Samsung оголосила про запуск в Україні офіційного інтернет-магазину (Фото:Samsung)

Samsung оголосила про запуск в Україні офіційного інтернет-магазину (Фото:Samsung)

Компанія Samsung офіційно оголосила про запуск свого онлайн-магазину в Україні. Перші повідомлення про запуск з’явилися у ЗМІ у грудні минулого року.

Онлайн-магазин інтегрований в офіційний сайт компанії та дозволяє придбати техніку безпосередньо від виробника, йдеться у повідомленні на сайті Samsung.

« Інтеграція інтернет-магазину в офіційний сайт компанії Samsung.com стала найбільш вдалим і логічним рішенням, забезпечивши користувачів рядом переваг: зібрала на одній платформі всю інформацію про продукцію, послуги та акції, надавши одночасно опцію покупки бажаного продукту, не залишаючи сайт», — йдеться у повідомленні компанії.

Відео дня

У Samsung підкреслили, що покупка на офіційному сайті гарантує, що товар завжди офіційний — з гарантією від виробника, повним функціоналом для українського ринку і відшкодуванням або ремонтом у разі несправності.

Нагадаємо, що перші повідомлення про запуск Samsung власного онлайн-магазину в Україні з'явилися у ЗМІ наприкінці грудня минулого року.

Раніше Samsung активно розвивала інтернет-магазин та офлайн ритейл під своїм брендом у партнерстві з дистриб'ютором MTI через його дочірню компанію Protoria.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X