Рейтинг київських водіїв у Uber – найвищий в Європі

0 коментувати
Керівник Uber в регіонах Європа, Близький Схід і Афри
Фото: Наталія Кравчук

Керівник Uber в регіонах Європа, Близький Схід і Афри

За оцінками користувачів сервісу, в середньому в українській столиці водії, які співпрацюють з компанією, отримують 4,8 бала – краще, ніж у будь-якій європейській країні

Про це НВ Бізнес розповів керівник Uber в регіоні Європа, Близький Схід і Африка П'єр-Димитрій Гор-Коті.

За його словами, одним з найважливіших індикаторів роботи Uber є швидкість подачі машини. Вона залежить від розміру міста та інтенсивности дорожнього руху, а також від того, як давно запущений сервіс.

На таких зрілих ринках, як Лондон чи Стокгольм, середній показник становить 2-3 хвилини. У більш "свіжих" для нас великих містах, 6-7 хвилин. У Києві швидкість подачі машини не перевищує п'яти хвилин. І те, що Київ досяг такого рівня за відносно короткий час, ще раз підкреслює успішність запуску сервісу в Україні", пояснив топ-менеджер.

За словами Гор-Коті, дуже вдалим був і запуск в Одесі, – ще до старту роботи сервісу додаток завантажили багато людей. "Ми спостерігаємо таку картину часто в інших містах окремо взятої країни, після запуску сервісу в столиці", пояснює Гор-Коті.

Представник Uber також зазначив, що компанія очікує, що популярність сервіса в Україні зростатиме за рахунок ширшого використання смартфонів. І це буде змушувати користувачів відмовлятися від власних автомобілів. Така тенденція простежується на більш зрілих ринках, де компанія працює тривалий час. Так, наприклад, у великих містах США, приблизно 10% людей, що користуються послугами Uber, кажуть, що готові відмовитися від покупки або використання власного автомобіля.

Представник Uber також розповів, що одним з основних напрямів інвестицій компанії найближчим часом буде створення безпілотних автомобілів. "Ми віримо, що за цими технологіями - майбутнє міської мобільності", говорить Гор-Коті.

За його словами, це дозволить знизити рівень ДТП і летальних випадків. Автономні машини також зможуть прискорити процес перевезення пасажирів за рахунок найкращої логістики, меншого використання приватного транспорту, що поліпшить екологічну обстановку, дозволить зменшити кількість паркувальних місць і транспортне навантаження.


Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Статті ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: