Продажі нових автомобілів знову зростають

1 серпня 2016, 19:05
У липні 2016 року на українському авторинку, як і раніше, спостерігалася позитивна динаміка продажів автомобілів

За даними галузевої асоціації Укравтопром в липні було продано близько 5,5 тис. нових легкових автомобілів. Цей показник на 4% більший, ніж у липні минулого року і на 16% вищий, відносно червня місяця.

Відео дня

Провідну позицію з продажу в липні закріпила за собою німецька компанія Volkswagen – 794 машини, що в 3,3 рази більше, ніж у липні 2015 року.

Друге місце вдалося посісти японській компанії Toyota – 558 автомобілів. Цей показник знизився майже на 10% щодо липневих продажів минулого року. Трійку лідерів продажів в липні замикають французи – Renault продала 418 машин, що на 15% менше, ніж роком раніше.

Найбільш продаваною моделлю в липні став автомобіль Volkswagen Jetta. Йому віддали перевагу 609 покупців.

Директор дилерського центру Volkswagen Атлант М Олександр Дмитерчук розповідає, що продажі автомобілів марки Volkswagen ростуть з початку року. За його словами, компанія не була у трійці лідерів продажів, але вже в останньому кварталі цього вдалося досягти. За його словами, ключовим фактором стали знижки на автомобілі.

Старший аналітик ІК "Арт Капітал" Олексій Андрейченко пояснює, що зростання продажів нових автомобілів швидше за все пов'язане зі стабільністю валюти. Зараз немає стрибків долара, що сприятливо впливає на купівельну спроможність українців. Крім цього, спостерігається зростання доходів населення. "Тобто споживачі вже відчули поступовий вихід економіки з кризи", - каже Андрейченко.

Нагадаємо, з 1 серпня 2016 року набуває чинності закон про зниження ставок акцизного збору на імпортні б/у автомобілі. Цей закон знижує акциз на імпортні автомобілі з пробігом в 2-28 разів залежно від типу і об'єму двигуна. У червні цей закон вплинув на зниження продажів автомобілів щодо травня. Але в липні його негативний вплив себе вичерпав.

Директор з маркетингу Рено Україна Оксана Борейко зазначає, що надалі закон №3251 особливого впливу на ринок нових автомобілів мати не буде. За її словами, показники продажів будуть триматися на рівні 5 тис. автомобілів на місяць.

З цим погоджується Дмитерчук який підкреслює, що закон вплине лише на продажі автомобілів віком 5-6 років.

Показати ще новини
Радіо NV
X