ПриватБанк пообіцяв до кінця дня полагодити платіжну мережу

У ПриватБанку змогли побороти глобальний збій, який тривав понеділок-вівторок, але частина клієнтів все ще стикаються з проблемами

У ПриватБанку змогли побороти глобальний збій, який тривав понеділок-вівторок, але частина клієнтів все ще стикаються з проблемами

ПриватБанк наполягає, що із 2-3 спроби всі операції по картках проходять

Як повідомив НВ директор з інформаційних технологій ПриватБанка Дмитро Дубілет, Наразі всі банкомати працюють ‘‘майже бездоганно’’.

‘‘Станом на 5 квітня близько 0,5% операцій проходили не з першої спроби. Зараз, за статистикою, усе проходить нормально, є велика надія, що це вже не повториться, але впевненість ми матимемо до кінця дня [7 квітня]’’, – пояснює НВ.

Нагадаємо, 4 квітня, у клієнтів Приватбанку почалися проблеми з доступом до своїх грошових коштів і рахунків через те, що під час технічних робіт, а саме по оновленню процесингу, відбувся збій системи.

Не зважаючи на те, що представники ПриватБанку обіцяли виправити збій системи платежів ще до кінця дня 5 квітня, у соціальних мережах користувачі знову й знову повідомляють про ситуації, коли не можуть провести платіж у терміналах, або зняти готівку у банкоматі.

Проте, Дубілет наполягає, що за статистикою, протягом сьогоднішньго дня було чотири проміжки часу інтервалом по 5-15 хвилин, коли кількість помилок зростала. 

Свежие новости по нашим техническим проблемам.Вчера я написал, что мы смогли побороть глобальный сбой, который у нас п...

Опубліковано Дмитрієм Дубилетом 7 квітня 2016 р.

За словами Дубілета, у регіональному розрізі усі операції проходять однаково, як успішні, так і невдалі. "Проблеми виникають лише тоді, коли по системі проходить одночасно забагато трафіку, тоді вона може давати збої", - каже він НВ. Але з другої-третьої спроби, операції проходять успішно.

________________

Довідка: ПриватБанк – найбільший банк за розміром активів в Україні. На його рахунку станом на 1 жовтня 2015-го утримувалися активи в розмірі 241,8 млрд грн. Банк вважається одним із найбільш технологічних як в країні, так і за її межами. Інфраструктура ПриватБанку також вважається найрозгалуженішою: на сьогодні нараховує 2 353 відділення, 7 245 банкоматів і 12 тис. терміналів. Власниками є українські бізнесмени Ігор Коломойський (49,9%) та Генадій Боголюбов (41,5%) та ще 19 міноритарних акціонерів.

Лекції Нового Времени повертаються!

Ми зібрали відомих економістів і бізнесменів, впливових істориків і мислителів, та задали їм одне питання: «Що чекає країну?»

Переглянути розклад
Ukraine-2020

Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Статті ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: