Після перезапуску Тоніс пообіцяв перевершити 112 канал і NewsOne

10 квітня 2017, 13:27
Найстаріший в Україні приватний телеканал на День незалежності розпочне мовлення у новому форматі

Телеканал Тоніс переїхав у центр Києва та розпочав будівництво нового апаратно-студійного комплексу. Про це повідомив новий ведучий Тонісу Євген Кисельов.

Нова адреса Тонісу – верхній поверх офісного центру Парус, що на вулиці Мечникова, 2 (стара – Генерала Тупікова, 17). Зміни пов’язані з тим, що ще минулого місяця екс-регіонал і колишній голова Київмісьдержадміністрації Володимир Макеєнко став власником 9,5% телеканалу.

Відео дня

Він, за даними кількох поінформованих співрозмовників НВ Бізнес, є лише "весільним генералом", який представляє інтереси президента України. Один із наближених до глави держави політиків вклав у Тоніс близько $5 млн, розповіло НВ Бізнес джерело на ринку. "5 канал (який зв’язують із іменем Петра Порошенка – НВ Бізнес) став медіагрупою", - заявив високопоставлений представник вітчизняного телебізнесу.

Кисельов повідомив, що Тоніс стане інформаційно-аналітичним і створить "найкрутіший апаратно-студійний комплекс, який тільки буде в Україні". Колишній топ-менеджер одного з вітчизняних телеканалів припустив, що оновлений Тоніс повторюватиме модель телеканалів 112 і NewsOne. За його оцінками, тільки на створення ньюзруму буде потрібно $1,5-2 млн. Але ця сума може зрости в рази, якщо нові власники замахнулися на мережу кореспондентських пунктів по Україні та ще на п’ять-шість – за кордоном.

Спостерігачі зійшлися на думці, що купівлею Тоніса президент готує майбутню медіаплатформу для прийдешніх виборів, з наміром залишитися на другий термін. "Формат інформаційно-аналітичної роботи – взагалі не комерційна штука", - підкреслив один із медіаменеджерів. Згадані 112-й і NewsOne, згідно з вимірюваннями Індустріального телевізійного комітету (ІТК), у березні цього року охопили лише 1,01% та 0,55% телеаудиторії віком 18-54 років у містах з населенням від 50 тис. Вони, відповідно, посіли 17-те та 21-ше місця у рейтингу ІТК. У Тоніса – 29-те місце (частка аудиторії 0,29%).

Згідно з повідомленнями ЗМІ, повноцінний перезапуск Тоніса під новим брендом запланований на День незалежності, 24 серпня 2017 року. До того часу телеканал пообіцяв підігрівати інтерес глядачів у всесвітній мережі. Обличчями телеканалу стануть російські журналісти Євген Кисельов і Матвій Ганапольський.

Тоніс створений у 1989 році в Миколаєві.

Показати ще новини
Радіо НВ
X