Перший пішов. Комерційний директор Qatar Airways повідомив подробиці першого рейсу в Україну

29 серпня 2017, 16:20
28 серпня 2017 року національна авіакомпанія Катару Qatar Airways виконала перший рейс з Дохи в київський аеропорт Бориспіль

У вівторок, 29 серпня, на прес-конференції в Києві комерційний директор авіаперевізника Ехаб Амін повідомив про те, що тривалість перельоту на літаку двокласної компоновки Airbus А320 (120 місць економ-класу і 12 місць бізнес-класу) склала 5 годин 40 хвилин.

Відео дня

Топ-менеджер також зазначив, що заповнюваність першого рейсу з Дохи до Києва склала 96%. "При цьому половина пасажирів були українці", - повідомив НВ Бізнес Ехаб Амін.

Зараз авіакомпанія буде виконувати сім рейсів на тиждень. Однак комерційний директор не виключає можливості в майбутньому збільшити частоту рейсів в київському напрямку вдвічі.

Крім цього, Qatar Airways розглядає можливість почати польоти з Києва до Європи. Яка з країн ЄС буде в пріоритеті, Ехаб Амін не повідомив.

Міністр інфраструктури Володимир Омелян в свою чергу зазначив, що перші переговори щодо виходу Qatar Airways на український ринок велися ще в 2013 році, але вони не були завершені. Через три роки, в жовтні 2016-го делегація Мінінфраструктури перебувала на переговорах в Катарі, які згодом завершилися успішно.

"Я радий, що авіакомпанія №1 в світі за якістю, безпеки і сервісу тепер є в Україні. Це великий крок вперед, і я б хотів, щоб рейси, які щодня будуть здійснюватися, були не тільки в Київ, але і в інші міста України", - зазначив міністр під час прес-конференції.

Нагадаємо, авіакомпанія Qatar Airways була заснована в 1993 році. Сьогодні перевізник входить в число найбільших авіакомпаній планети (за станом на початок 2017 року флот компанії налічував 192 літака Airbus і Boeing). Qatar Airways одна з небагатьох авіакомпаній світу, яка має п'ятизірковий рейтинг якості Skytrax.

Зараз мережа авіакомпанії охоплює більше 150 напрямів, найбільша кількість з них в Європі - 41 маршрут. У 2017-2018 роках компанія планує відкрити 24 нових напрямки.

Показати ще новини
Радіо NV
X