Nokia не змогла догодити всім українським рітейлерам

11 квітня 2017, 16:47
Оцінки найбільших продавців побутової електроніки про перспективи відродженого фінського бренду мобільних телефонів на українському ринку діаметрально розійшлися

Компанія Алло сьогодні заявила про те, що відмовляється від співпраці з HMD Global, яка володіє торговою маркою Nokia. Один із найкрупніших вітчизняних рітейлерів не буде торгувати цими смартфонами у своїй мережі. Серед причин, які призвели до відмови, компанія назвала "високі ціни та сумнівну функціональність нових пристроїв".

Відео дня

"Ми не готові брати участь в цьому фарсі. Алло не буде пропонувати клієнтам продукти, потенціал яких викликає в нас величезні сумніви", - процитувала прес-служба компанії генерального директора Алло Максима Раскіна.

Представники компанії протестували нові смартфони Nokia на виставці Mobile World Congress (MWC), яка відбулася в березні 2017 року в Барселоні (Іспанія). Вони побачили "мімікрію під легендарний бренд" і тому Алло вирішила, що не варто пропонувати своїм клієнтам "переоцінені пристрої із сумнівним функціоналом".

Компанія оголосила про повний розпродаж залишків мобільних телефонів під маркою Nokia, щоби не вводити в оману своїх клієнтів. Яким, можливо, буде важко відрізнити смартфони з однаковими логотипами від різних виробників, Microsoft і HMD Global. Остання в 2016 році викупила у софтверного гіганта бізнес телефонів.

Інші великі гравці заявили, що вірять в успіх Nokia серед українських споживачів. Директор з маркетингу Цитрусу Віктор Шолошенко заявив, що Алло "не змогло викрутити руки" компанії HMD Global і отримати ексклюзив. За його словами, Nokia займе "правильну нішу" в Україні. Її смартфони будуть приблизно на 20% дешевші, ніж Samsung і Huawei, але дещо дорожчі, ніж Meizu та Xiaomi.

Найбільший онлайн-рітейлер, Rozetka, переконаний, що нові смартфони Nokia будуть користуватися попитом серед українських покупців. Успіх їм забезпечать "збалансована вартість, функціональність і відомий бренд". Розпочати продаж Nokia 3, Nokia 5 і Nokia 6 Rozetka пообіцяла у червні цього року. Ціни на ці смартфони коливатимуться в межах 4,2-7 тис. грн.

Показати ще новини
Радіо НВ
X