Навіщо представники Mercedes-Benz приїжджали на ЗАЗ

13 квітня 2017, 12:53
11 квітня 2017 року в Запоріжжя приїхали представники концерну Daimler AG, метою яких був візит на вітчизняний завод ЗАЗ

Про це пише запорізький портал ZaБор.

Про візит представників німецької компанії стало відомо за кілька днів до їх приїзду. Зустрічав гостей сам Голова Правління ЗАТ "ЗАЗ" Микола Євдокименко.

Відео дня

За словами працівників заводу, перед візитом німецьких гостей на підприємстві ретельно вимивали асфальт і фарбували стіни цехів водоемульсійною фарбою. Вона дешева, і однією фарбою можна пофарбувати кілька цехів. Одна проблема – дощ, який навис над Запоріжжям і погрожував змити свіжопофарбовану красу. На заводі боялися, що все змиє до приїзду німців.

У компанії УкрАВТО повідомили НВ Бізнес про те, що представники Daimler дійсно відвідали Запорізький автомобілебудівний завод на цьому тижні. Компанії групи УкрАВТО представляють продукцію Daimler на українському ринку вже більше 20 років. У прес-службі компанії УкрАВТО пояснили: “Ми постійно працюємо над можливостями розширення співпраці з партнером. Поки що про конкретні проекти говорити рано. Візит носить партнерський характер ознайомчого змісту"

Експерти відзначають, що в майбутньому німці можуть запустити на запорізькому заводі свою лінію збирання або зовсім викуплять підприємство.

Показати ще новини
Радіо НВ
X