Megogo зробила ставку на прямі відеотрансляції

22 березня 2017, 17:27
За допомогою нового напрямку компанія має намір розширити аудиторію та знайти нові джерела доходу

Онлайн-кінотеатр Megogo за рахунок прямих трансляцій має намір збільшити кількість своїх користувачів і закріпитися в новій ніші на ринку. За словами маркетинг-директора Megogo Івана Шестакова, компанія розширює перелік своїх послуг за рахунок унікального контенту. Це – прямі трансляції різноманітних масштабних подій, концертів і шоу, відеоблоги відомих людей, неформатні кулінарні, туристичні, гумористичні та навчальні проекти.

Відео дня

Першою спробою для Megogo став минулорічний музично-спортивний фестиваль Z-Games. Прямі трансляції з нього загалом проглянуло 350 тис. глядачів. Середня тривалість перегляду, за словами Шестакова, склала приблизно дві години. Він зазначив, що зростання зацікавленості до прямих трансляцій вже стало загальносвітовою тенденцією.

Згідно досліджень Business Insider, відомі світові бренди все частіше використовують потокове відео, щоби охопити якнайбільшу аудиторію. Цьому значно посприяли такі інтернет-гіганти, як Facebook, YouTube, Snapchat і Twitter, розширивши можливості для своїх користувачів за рахунок прямих трансляцій. За даними Doubleshot, у 2016 році 500 млн користувачів Facebook щодня переглядали 8 млрд відеороликів. Snapchat, особливо популярний серед молоді, заявив про 10 млрд відеопереглядів щодня.

Вже зараз потокове відео займає понад двох третин у загальносвітовому інтернет-трафіку, а до 2020 року сягне 82%, підрахували аналітики Cisco. За підсумками 2015 року обсяг рекламного ринку в прямому онлайн-ефірі США склав $7,8 млрд, збільшившись за рік на 55%.

Шестаков розповів, що для Megogo прямі трансляції – інвестиційний проект. До кінця цього року – початку 2018-го компанія вивчатиме попит вітчизняних глядачів. У тому числі – й доволі юних. У компанії розраховують, що прямі трансляції дозволять залучити аудиторію від 13 років, яким, наприклад, цікаво буде дивитися змагання з кіберспорту безпосередньо у прямому ефірі. Серед найближчих планів Megogo – вийти на періодичність дві прямі трансляції на тиждень. Коли компанії вдасться досягнути показника у 100 тис. глядачів кожного прямого інтернет-ефіру, тоді настане етап монетизації. Megogo розглядає різні варіанти, від залучення спонсорів до запровадження передплати.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X