Легше не буде: що дасть новий порядок контролю за бізнесом

18 травня 2017, 20:10
"Особливий контроль" відведе бізнес у тінь, а багатьох змусить просто звільнити співробітників

Нещодавно Кабінетом Міністрів України прийняв неоднозначну постанову №295 Деякі питання реалізації статті 259 Кодексу законів про працю України та статті 34 Закону України Про місцеве самоврядування в Україні

Відео дня

Цією постановою було затверджено порядок здійснення держконтролю за дотриманням законодавства про працю. Порядок спрямований на встановлення механізму проведення перевірок підприємств, установ і організацій органами Держпраці, а також виконавчими органами місцевих рад.

Фактично мова йде про створення підзаконної бази для встановлення якомога більш щільного держконтролю за реалізацією бізнесом вимог законодавства про працю і головне застосування штрафів за його порушення.

А керівник місцевого органу влади отримує важіль тиску на будь-який бізнес на підвідомчій території. Оскільки український бізнес здебільшого не платить білу зарплату, з цілком об'єктивних причин.

Примітно, перевірки, згідно з документом, називаються інспекційними відвідинами. Перевірка може проводитися на підставі інформації: Держстату, Державної фіскальної служби, Пенсійного фонду, профспілок. Про проведення інспекційного відвідування інспектор праці повідомляє об'єкт відвідування або уповноважену ним посадову особу.

При цьому про проведення інспекційного відвідування з питань виявлення неоформлених трудових відносин інспектор праці повідомляє об'єкт відвідування, "якщо тільки він не вважатиме, що таке повідомлення може завдати шкоди інспекції".

Це не сприятливий сигнал для підприємців. І ось чому.

Віталій Смердов, радник Crowe Horwath AC Ukraine

Головний ризик - це повноваження перевіряючих. Приводом для перевірки може стати, зокрема, недотримання середньої чисельності працівників по галузі, активна робота з ФОП (більше 30% від загальної чисельності працівників) і навіть публікація в ЗМІ! Тому бізнесу (особливо в ІТ-галузі, традиційно «заточену» під роботу з ФОП) радимо вжити превентивних заходів: перевірити договори (трудові і ЦПД), провести роз'яснювальну роботу з працівниками тощо. Враховуючи розмір штрафів (96 тис. грн за кожного неоформленого працівника), важливість таких заходів важко переоцінити.

Ярослав Юрчишин, виконавчий директор Transparency International Ukraine

Це розпорядження може використовуватися з метою вибіркового тиску на бізнес. Раніше захисні механізми на національному рівні передбачали своєчасне сповіщення про причини перевірки і не настільки широкий термін її проведення, зараз же ситуація ускладнюється і знаходиться не в інтересах бізнесу. Тобто, з одного боку, є логічний крок перенесення відповідальності за контроль на місцях. Це набагато правильніше, ніж здійснювати контроль з центру. Але разом з тим, розширення повноважень, підстав, збільшення строку перевірки - несе великі ризики і найгірше в цій ситуації, що така "регуляторка" не була попередньо обговорена з представниками бізнесу. Не була бізнесом схвалена. А відповідно, це точно буде сприйнято бізнесом як механізм тиску, а отже, варто очікувати скорочення кількості найманих працівників у бізнес-структурах, згортання малого бізнесу, який буде найбільш відкритий (підданий) для зловживань з боку контролюючих органів і перевірок за новим регламентом.

Антон Прищепчук, юрист юркомпанії Тарасов і партнери

Примітно, що раніше виконавчі органи місцевих рад були уповноважені безпосередньо виконувати контролюючі функції щодо приватних підприємств/підприємців. Прийнята постанова Кабміну логічно продовжує розпочату з кінця 2016 року "політику" впровадження посиленого контролю над роботодавцями. Безперечно, реалізація норм зазначеної постанови фактично породжує можливість подвійного контролю влади над підприємцями, як з боку центрального органу виконавчої влади, так і на місцевому рівні - уповноваженими особами виконкомів місцевих рад. Необхідно враховувати, що згідно з чинним законодавством, органи, що забезпечують контроль над дотриманням законодавства про працю, наділені дуже широкими контрольними повноваженнями (це стосується як предмету перевірок, їх можливих підстав і порядку проведення), а їх недопущення перевіряючих може спричинити значні санкції (відомі 320 тис. грн.), поява нового контролюючого органу з тих же питань значно збільшить тиск на бізнес. Адже будь-яка перевірка - це стрес і випробування для підприємця.

Григорій Трипульський, керівний партнер юридично-консалтингової компанії Де-юре

Однозначно, зараз бізнесу варто очікувати активізацію перевірок у сфері охорони праці. Виконавчі органи місцевого самоврядування з задоволенням скористаються Новим важелем наповнення бюджету та власної кишені. Причому таких перевірок варто побоюватися не тільки несумлінним роботодавцям (які знайдуть спільну мову з перевіряючими), але і великим роботодавцям, у яких завжди є що знайти в сфері трудового права.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X