Як підприємцям захистити інформацію – Перша Шпальта

4 липня 2017, 21:15
Остання кібератака вірусу Petya А, що накрила Україну, показала наскільки ми всі вразливі перед кіберзлочинцями

Вони зупинили роботу банків, держустанов і заблокували комп’ютери звичайних громадян. Дехто каже, що нам ще пощастило, що наша країна поки що слабо комп’ютеризована.

Відео дня

Втім вона поступово модернізується. Які ж небезпеки чекають на нас в інтернеті?

"Ті, хто недбало ставиться до захисту інформації, ясна річ, що врешті її втрачають. Якщо є той рівень конкурентів, які мають можливість і фінанси, і бажання забрати цю інформацію у вас", - каже Карен Чифталарян, керуючий партнер ІК Standart NV.

За словами Анатолія Фроленкова, керуючого партнера E&C Consulting, якщо використовується відкрито GSM-зв'язк, і ви робите якісь небезпечні речі, в тому числі кримінально переслідувані, компетентні органи можуть вимагати від того ж оператора надати розшифровку голосу або якусь прослушку.

Чифталарян додає uzer, який заходить на сайти з контентом для дорослих, відкриває незрозумілі е-мейли – дає доступ до своєї конфіденційної інформації.

Ситуація наразі є класичною. Спасіння потопаючих – це справа самих потопаючих. А тому нам всім варто прислухатися до декількох порад спеціалістів.

"Основним засобом захисту залишається криптографія. Коли ти шифруєш свої дані, і у тебе ключ зберігається десь в сейфі, або ти його запам'ятав, або ще в якомусь іншому місці", – запевняє Олександр Сорока, гендиректор Start Up Network.

Як підприємцям захистити інформацію. Про це в ексклюзивному інтерв'ю Першій Шпальті розповів Атанас Райков, директор Viber з глобальних телекомунікаційних партнерств.

Також у програмі дивіться спеціальний репортаж про те, коли Україна повністю перейде на електромобілі та як вибудовується супутня інфраструктура. Крім того перший заступник міністра аграрної політики Максим Мартинюк розповідає про переваги, які отримають власники земельних паїв при запуску ринку землі.

Завершує випуск огляд економічних подій тижня від блогера та ділового журналіста Дениса Безлюдька.

Програма Перша Шпальта виходить на каналі UA: Перший в партнерстві з журналом Новое Время.

Показати ще новини
Радіо НВ
X