Як інтернет допомагає побудувати бізнес, — Перша Шпальта

21 серпня 2017, 22:12
Маленька річ, така як типовий смартфон, за буквально якісь п'ять-шість років змінила наше життя

Зараз ми прокидаємося і засинаємо дивлячись на екран, перевіряємо погоду, курс долара, дізнаємося останні новини і плітки. Звичайно, це помітив і бізнес. І тому ситуація трансформується під нову реальність.

Відео дня

Нова інтернет-реальність вже надала бізнесу можливості, про які раніше можна було тільки мріяти. "Основне, що отримав бізнес це інформація. Виходячи з інформації, будь-який бізнес може коригувати свою діяльність правильно, розуміючи всі особливості ринків, попиту, пропозиції на різних світових майданчиках", констатує Карен Чіфталарян, керуючий партнер інвесткомпанії Standart NV.

Будь-якого роду зміни дають певного роду можливості. "Ті, хто ці можливості освоїть, надалі отримає з цього відповідні дивіденди", запевняє Віктор Войцеховський, комерційний директор Tickets Travel Network.

Втім, інтернет-епоха несе не тільки нові можливості, але й виклики. Інтернет призвів до зникнення величезної кількості посередників. "Сьогодні будь-який підприємець, навіть найменший, створюючи щось, може через інтернет знайти своїх клієнтів. Зараз в соціальних мережах величезна кількість дрібних підприємців виробляють і продають", зазначає Валентин Калашник, директор маркетингової компанії OSDirect.

Інтернет набагато більше дозволяє користувачам, набагато більше рекламодавцям, будь-якому бізнесу, будь-якій організації дає значно більше можливостей щось робити. "Якщо ми говоримо про те, в яких саме індустріях інтернет більш успішний для бізнесу, то це роздрібні продажі, онлайн-рітейл. Ще кілька років тому більшість продажів устаткування, електроніки проходило у великих магазинах. Потім з'явився один проект, який став великим, потім з'явився другий, а потім ті, хто тримав великі мережі магазинів, вони були змушені йти в інтернет, щоб просто не втратити свій бізнес ", пояснює Дмитро Шоломко, глава компанії Google Україна.

Світові тенденції ведуть до того, що технології стають все більш індивідуальними, стають все більш персоніфікованими. І це все призводить до рішень, які пов'язані з вашим настроєм або вашою поведінкою, або вашими захопленнями.

На думку Шоломко, в Україні тенденція йде до того, що з'являються все більше і більше персоніфікованих речей, сервісів, продуктів: "Це речі, які можна надіти на себе. Найпростіший приклад це годинник, який пов'язаний із мобільними телефонами".

Також в програмі Перша Шпальта дивіться спеціальний репортаж про те, що насправді відбувається в українській економіці, а також репортаж про розвиток вітчизняної кіноіндустрії.

poster
Дайджест головних новин
Безкоштовна email-розсилка лише відбірних матеріалів від редакторів NV
Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Завершує випуск огляд економічних подій за тиждень від блогера і ділового журналіста Дениса Безлюдько.

Програма Перша Шпальта виходить на каналі UA:Перший в партнерстві з журналом Новое Время.

Показати ще новини
Радіо NV
X