Інтернет з космосу від Ілона Маска та сапфіровий екран у смартфона HTC – новини IT у світі

5 травня 2017, 14:07
За кілька років SpaceX пообіцяв покрити планету супутниковим гігабітним інтернет-доступом

1Маск створить мережу швидкісного супутникового інтернету на всій Землі

Компанія SpaceX, яка належить підприємцю-інноватору Ілону Маску, з 2019 до 2024 року має намір розпочати створення мережі з 4 425 супутників. Вони мають забезпечити швидкість передачі даних до 1 Гбіт/с, повідомила ArsTechnica.

Відео дня

Проблему великої затримки, яка властива технології супутникового інтернету, SpaceX має намір вирішити за рахунок спеціально розроблених низькоорбітальних супутників.

За словами віце-президента SpaceX Патриції Купер, компанія планує вивести згадану кількість космічних апаратів на висоту 1,11-1,325 тис. км. Для підвищення пропускної здатності у густонаселених районах SpaceX розглядає можливість запуску ще 7,5 тис. супутників, які би літали ще ближче до Землі. Однак Купер не надала інших подробиць щодо цього варіанту.

2Microsoft випустила дешеву Windows для студентів

Софтверний гігант представив оновлену версію операційної системи (ОС) - Windows 10S. Нова ОС матиме обмежений функціонал порівняно з Windows 10, а також підвищені швидкість роботи та захист.

За даними The Verge, нова ОС від Microsoft є відповіддю корпорації на Chrome OS, операційну систему від Google. Windows 10S призначена передовсім для недорогих комп’ютерів, які переважно використовуються в освітніх закладах. Програми на Windows 10S запускатимуться безпосередньо з крамниці додатків Windows Store. Це, за задумом розробників, дозволить уникнути вразливостей всередині софта від Microsoft.

Програми з пакету Office (в тому числі Word, Excel і PowerPoint) будуть безкоштовними для викладачів і студентів. Windows 10S стане доступною влітку цього року.

3Сапфіровий дисплей у HTC U Ultra стійкіший, ніж у iPhone та Samsung

Під час випробувань сапфіровий екран смартфону HTC U Ultra показав результат у 8 балів за шкалою твердості Мооса. Це означає, що сапфіровий дисплей цього пристрою, найімовірніше, залишиться цілим і неушкодженим упродовж всього терміну своєї служби, дійшло висновку видання The Verge.

Apple експериментувала з подібною технологією, але не змогла втілити її в широке виробництво. Підрядники "яблучної" корпорації збанкрутували, намагаючись з’ясувати, як обладнати смартфони сапфіровими екранами.

З сапфіром легше працювати при менших розмірах поверхні, тому цей матеріал доволі розповсюджений серед виробників годинників. Серед компаній, які випускають смартфони, HTC U Ultra став першим із сапфіровим міцним дисплеєм. Якщо ця технологія стане виробничим стандартом, тоді споживачам можна буде відмовитися від різноманітних протекторів для смартфонних екранів.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X