Доходи від мобільних додатків ростуть як на дріжджах

12 квітня 2017, 19:13
6257
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Фото: freepik / picjumbo

Мобільні ігри перетворилися на високодохідну індустрію

Українці найчастіше встановлювали на свої смартфони безкоштовні програми для спілкування та купували ігри

За даними дослідницької компанії Newzoo, загальносвітова виручка від мобільного програмного забезпечення (ПЗ) за 2016 рік сягнула $44,8 млрд. За прогнозами аналітиків цієї компанії, до 2020 року доходи галузі зростуть мало не вдвічі – до $80,6 млрд.

Серед українців у квітні найбільшим попитом користувалися мобільні додатки, які дозволяли спілкуватися в соціальних мережах, купувати в онлайні товари та бавитися в ігри. За даними AppAnie, серед безкоштовних iOS-додатків найпопулярнішим став Top Audio (пошук музики). На другому місці – Joom, який обіцяє знайти товари за низькими цінами. Далі йдуть Viber, VK, Instagram, YouTube і український додаток Privat24.

Власники iPhone найчастіше купували Afterlight (фото та відео), iScanner (сканер документів і тексту), Поліглот (вивчення англійської мови) та гру Minecraft.

Однак найкасовішими "яблучними" мобільними додатками виявилися ігри, які зайняли всі перші шість місць. Це - Invasion: Modern Empire, Game of War – Fire Age, Clash Royale, Last Empire-War Z, Зоряні війни. Галактика героїв, Vikings: War of Clans.

У користувачів Android-смартфонів уподобання відрізняються. Перші три місця серед безкоштовного мобільного ПЗ посіли додатки для спілкування: Viber, ВКонтакте та Instagram. На четверте-шосте місця вийшов онлайн-шопінг: OLX.ua, Joom і AliExpress.

Перше місце серед платних програм на Google Play, як і серед шанувальників iPhone, також посів додаток з категорії "фото та відео" - Camera ZOOM FX Premium. На другому місці – стратегія Out There: Ω Edition, на третьому – Equalizer FX Pro (музика). Четвірку лідерів замкнула аркадна гра Chameleon Run.

Як і у випадку з iOS-додатками, найвищі заробітки Android-видавцям принесли ігри: Король Авалона: Битва Драконів, Vikings: War of Clans, Hearthstone, Mobile Strike, Clash Royale.

Вибір редакції

Гаджети

Сьогодні, 20:00

article_img
Прогин зараховано. Все, що потрібно знати про Samsung Galaxy Fold і майбутнє гнучких смартфонів
Політика

Сьогодні, 13:45

article_img
Особистий кабінет. Як перевірити себе в Державному реєстрі виборців
Made in Ukraine

Сьогодні, 12:00

article_img
Harley, стережися. В Україні розробили електричний мотоцикл

Головне

Економіка

Сьогодні, 17:36

article_img
Штрафи та запчастини. Що робити власникам авто на єврономерах після закінчення пільгового періоду розмитнення
Події

Сьогодні, 20:35

article_img
Клиха відправили на планове лікування у Челябінськ - правозахисниця
Інше

Сьогодні, 20:30

article_img
Клуб жіночої НБА вперше в історії підписав українську баскетболістку