Чотири з п'яти членів спостережної ради Нафтогазу пригрозили звільненням – документ

6 квітня 2017, 14:35
Британці Пол Ворвік, Маркус Річардс, Чарльз Проктор, а також Юлія Ковалів висунули ряд вимог першому віце-прем'єру Володимиру Кістіону, за яких вони готові продовжити роботу

У повідомленні Нафтогазу йдеться, що чотири члени наглядової ради компанії готові скласти з себе повноваження, якщо не буде враховано ряд питань, які обговорювалися з віце-прем'єром Володимиром Кістіоном.

Відео дня

Суттєву стурбованість членів спостережної ради викликають, зокрема, дії Уряду, яких вимагає затверджений Урядом Плану дій щодо корпоративного управління Нафтогаз України, а також рішення поточної кризи збору платежів, викликаної рядом законодавчих актів та дій, що входять до сфери відповідальності Уряду і мають значний негативний вплив на рівень поточної та майбутньої ліквідності компанії.

Також є побоювання щодо реакції на рішення наглядової ради щодо звільнення попереднього керівника Укртрансгаз та питання щодо e-декларацій.

"Ми з нетерпінням чекаємо на свідчення суттєвого прогресу щодо зазначених у цьому листі питань. Протягом часу нашої роботи ми віддано працювали заради успіху НАК Нафтогаз України в інтересах народу України та сподіваємося, що так буде і надалі", - говориться у зверненні.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X