Арабська авіакомпанія збільшила об'єм перевезень на українському напрямку

16 вересня 2016, 08:23
flydubai зафіксував 30%-й річний приріст пасажиропотоку між Україною та Дубаєм

У зв'язку з цим частота рейсів збільшується до 17 в тиждень, повідомляє прес-служба авіакомпанії.

З 30 вересня 2016 року з аеропорту Київ (Жуляни) щотижня буде здійснюватися 14 рейсів, а три авіарейси компанія виконуватиме з аеропорту Одеса, починаючи вже з 20 вересня.

Відео дня

“flydubai виконує рейси в Київ і Одесу з 2011 року. За останні п'ять років кількість пасажирів по обох напрямках продовжує зростати, що доводить важливість українського ринку для роботи нашої компанії", — сказав виконавчий директор flydubai Гейт Аль Гейт.


flydubai— державна бюджетна авіакомпанія Об'єднаних Арабських Еміратів, заснована в 2008 році зі штаб-квартирою в міжнародному аеропорту Дубай. Компанія працює в сегменті гібридних авіаперевізників, поєднуючи в собі якості мережевих компаній і лоукостів.


Збільшення пасажиропотоку – закономірно, вважає генеральний директор консалтингової компанії Friendly Avia Support Олександр Ланецький. За його словами, зростання пасажиропотоку авіаперевізників відбувається за рахунок зростання продажу туристичних путівок. “Більшість туроператорів відмовилися від чартерів в ОАЕ і тепер тургрупи літають регулярними рейсами: flydubai, Air Arabia і МАУ. Тому у них і виріс обсяг", – пояснює він.

Директор компанії Мережа агенцій горящих путівок Равіль Хамітов підтверджує збільшення числа туристів, що віддають перевагу Емірати. За його оцінками обсяги продажів турів в ОАЕ порівняно з минулим роком зросли в середньому 50%. «У першу чергу це пов'язано з тим, що попередні періоди показували істотний спад – зараз же ситуація потроху вирівнюється, – додає комерційний директор компанії Tez Tour в Україні Аркадій Маслов.

Ще однією причиною збільшення пасажиропотоку є збільшення кількості рейсів, вважає експерт авіаринку Сергій Хижняк. "Якщо в попередні два роки авіакомпанії закривали рейси, то з весни цього року почали відновлювати", – пояснює він.

Експерти прогнозують подальше зростання об'єму перевезень. За підрахунками Ланецького пасажиропотік авіакомпанії flydubai в Україні за підсумками 2016 року буде на рівні 25%, оскільки таку динаміку компанія показує з минулої осені. Равіль Хамітов вважає що, ОАЕ в цілому продемонструють більш вражаючі результати. "За підсумками року приріст пасажиропотоку може скласти 50% або навіть 60%, оскільки Емірати зараз добре рекламують свої послуги перед початком туристичного сезону, який триватиме до травня", – прогнозує Хамітов.

Показати ще новини
Радіо НВ
X