Аеропорт Бориспіль нарощує пасажиропотік

3 жовтня 2016, 16:29
Міжнародний аеропорт Бориспіль за дев'ять місяців 2016 року обслужив майже 6,5 млн пасажирів

Цей показник на 16% перевищив результат дев'яти місяців 2015 року та на 21% більше, ніж за січень-вересень 2014 року. Про це повідомляє прес-служба аеропорту.

У повідомленні наголошується, що кількість транзитних пасажирів за звітний період зросла до 1,67 млн осіб, що майже в два рази більше, ніж за дев'ять місяців минулого року. За вересень поточного року аеропорт обслужив майже 900 тис. пасажирів (+18% до вересня 2015 року)

Відео дня

Нагадаємо, аеропорт Бориспіль забезпечує близько 68% пасажирських авіаперевезень України і є єдиним українським аеропортом, в якому обслуговуються далекомагістральні рейси. З Борисполя близько 50 авіакомпаній літають більш ніж на 100 маршрутах по всьому світу.

Головною рушійною силою збільшення пасажиропотоку аеропорту Борисполя став розвиток трансферного пасажиропотоку МАУ, розповідає екс-керівник відділу авіаційного транспорту Мінінфраструктури Андрій Ярмак. З ним погоджується експерт авіаринку Сергій Хижняк та додає, що ще важливу роль зіграло різке збільшення потоку туристів на маршрутах в Туреччину. "Двозначному зростанню також допомогла низька порівняльна база минулих років", - пояснює експерт.

За підсумками року Бориспіль планує обслужити близько 8,3 млн осіб, а також 2,4 млн транзитних.

За словами Хижняка, до кінця року очікуються високі темпи зростання. Так як за браком інших великих авіаперевізників в аеропорту, показники підприємства відображають результати діяльності авіакомпанії МАУ. І, судячи з опублікованими даними, у неї все добре. "Також позитивно позначиться низька порівняльна база листопада і грудня минулого року, коли припинилося пряме авіасполучення між Україною і Росією", - пояснює він.

"До кінця року можна очікувати цифру близько 8 мільйонів", - додає Ярмак. За його словами, сприяти цьому буде розвиток авіакомпанії МАУ, а відповідно і трансферного пасажиропотоку. До всього, влітку МАУ збільшила кількість бортів. Тому планується збільшення частоти рейсів, а також відкриття та відновлення нових напрямків.

Показати ще новини
Радіо NV
X