Підйом з переворотом. Як колишній рибгосп перетворився на фермерське господарство з локаворською кухнею

29 січня 2018, 09:00

Містянин з'єднав під одним дахом землеробство і місце для відпочинку. Тепер сюди з'їжджаються провести дозвілля найбільш майстровиті рибалки столиці.

 

Між Житомирською та Одеською трасами розташована унікальна місцина – Фіш парк Забір’я. Господарі поєднали в одному господарстві рибальство, розведення домашньої птиці та вирощування органічних продуктів.

Відео дня

Зміна напрямку

Хто ж робить усю цю продукцію? Виявилось, що це бізнесмен Геннадій Руденко, такий собі дауншифтер, тобто людина, яка добровільно понизила свій статус. Колись він заробляв гроші на газовому ринку та був народним депутатом. А сьогодні будує власну аграрну мрію у селі.

Саме він на початку нульових залишив престижну роботу та придбав акції колишнього Київрибгоспу.

Бізнесмену хотілося взятися за справу, якою з часом можна було би пишатися. Про Забір’я вже йде слава! Сюди з’їжджаються рибалки з усієї Київщини. Адже на них тут чекає аж дев'ять ставків. Зараз тут є і осетер, і веслоніс, і короп, і навіть форель.

«Рибалки-ледарі просяться на маленький ставок, де є концентрація риби і без труднощів можна її спіймати», – посміхається Руденко. В той час як «правильні» рибалки хочуть попрацювати, пошукати рибу, тому вони йдуть на великі ставки.

Локаворський ресторан

А хто не створений для риболовлі – може скуштувати рибу з цих-таки ставків – але вже у ресторані. Ресторан є одним із основних джерел прибутку Забір'я. Тут є своє меню і свої особливі страви. Взагалі, тут не дуже дешево. З однієї людини вийде десь 300-400 грн. Але власники переконують, що це того варте.

«У нас кухня фермерська. Ми хочемо розвивати локаворський ресторанний бізнес», – каже власник комплексу. Тобто готувати тільки те, що росте неподалік. Концепція комплексу дуже проста – працювати з локальним продуктом до 100 км.

Із таким фермерським рестораном та органічною рибою потрібно й овочі органічні на стіл подавати! Так вирішили господарі та виділили для овочівництва 8 га землі. І вже цього року тут планують виростити 50 сортів томатів!

Тут спеціалізуються на древніх сортах, які вже багато років люди передають одне від одного. У господарів кожен помідор має свою назву, свою історію. Щось привезли з Мексики, щось із Канади, тут ростуть навiть дикі помідори.

Поле експериментів

Забір'я – це взагалі майданчик для різноманітних наукових експериментів з органічною продукцією. Тут є і органічна птиця, і органічні овочі. Напевно, найцікавіший експеримент з усіх – це вирощування хробаків. На цьому місці буквально роблять гроші з нічого.

Тут розводять каліфорнійських хробаків, які виробляють гумус. Цей гумус використовується в органічному землеробстві. А самих черв'яків можна продавати рибалкам.

poster
Дайджест головних новин
Безкоштовна email-розсилка лише відбірних матеріалів від редакторів НВ
Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

У 2017 році за кіло каліфорнійця тут треба було викласти 350 грн. Маточника – 500 грн.

Отак фермер-мрійник, який покинув велике місто, зміг не лише створити якісне європейське господарство в селі, а й непогано підзаробити. Согодні річний обіг господарства становить 12-13 млн грн. А маржинальність бізнесу – приблизно 30%.

За кордоном ті ж французи, італійці, а також представники інших національностей, використовують свої локальні особливості для збереження свого способу життя. Нарешті такий приклад знайдено і в Україні – це Забір'я.

Є надія, що це буде відтворено по всій країні і ми збережемо українське село.

Показати ще новини
Радіо НВ
X