Перший серед рівних. Що особливого в бізнесі співвласника АТБ Геннадія Буткевича

16 липня 2021, 08:32
Профайл
NV Преміум
Автор: Артем Ільїн

Співвласник АТБ Геннадій Буткевич зі статком $277 млн (+61%) розташувався на 26 місці серед найбагатших українців від Dragon Capital і НВ за 2020 рік. Але в останні роки він робить все більше інвестицій окремо від своїх основних бізнес-партнерів.

АТБ сьогодні є однією з найбільших корпорацій України. Вона об'єднує понад 1200 супермаркетів по всій країні і не зупиняється в розвитку, відкриваючи магазини, формат і асортимент яких є впізнаваними в усіх регіонах країни.

Відео дня

Сьогодні троє співзасновників — Геннадій Буткевич, Євген Єрмаков та Віктор Карачун — формально володіють однаковими частками в Корпорації АТБ з однаковою оцінкою їх статків. Хоча саме Буткевич є неформальним лідером і головним стратегом компанії. Але майже 30 років тому цей бізнес починався зовсім в іншому форматі та іншими людьми.

На початку 2020 року Геннадій Буткевич вперше дав велике інтерв'ю Дмитру Гордону. Саме воно стало основним джерелом інформації про становлення і розвиток бізнес-групи, яка на сьогодні займає близько 20% українського продуктового рітейлу і щорічно відкриває по 100 і більше нових торгових точок. Але в ньому співрозмовники торкнулися далеко не всіх цікавих фактів, які стосуються бізнесу і особисто Буткевича.

Показати ще новини
Радіо NV
X