Звільнений заступник міністра став топ-менеджером великої держкорпорації

10 лютого 2017, 10:26
Заступник міністра аграрної політики і продовольства, якого нещодавно звільнили, став заступником голови правління зернової держкорпорації

Міністерство аграрної політики та продовольства України призначила Миколу Осійчука на посаду заступника голови правління Державної продовольчо-зернової корпорації України (ДПЗКУ)

Відео дня

Про це повідомила держкорпорація в системі розкриття інформації Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, передає Інтерфакс-Україна.

Нагадаємо, що 8 лютого Кабінет міністрів України звільнив Миколу Осійчука з посади заступника міністра аграрної політики та продовольства України - керівника апарату.

Згідно з інформацією ДПЗКУ, Осійчук не володіє часткою у статутному капіталі ДПЗКУ і не є акціонером компанії. Строк, на який призначено посадову особу, не визначений.

Протягом останніх п'яти років Осійчук був керівником секретаріату Національного палацу мистецтв Україна, директором департаменту соціального страхування Мінсоцполітики України, директором департаменту по роботі з персоналом та організаційного розвитку Мінфіну України, заступником Міністра аграрної політики та продовольства України - керівником апарату.

Показати ще новини
Радіо НВ
X