В АТБ спростовують інформацію про значне зростання цін на продукти

16 березня 2021, 13:05

Мережа супермаркетів АТБ-маркет має намір зберегти ціни на окремі категорії товарів першої необхідності на нинішньому рівні. Компанія спростовує інформацію про значне зростання цін.

Про це пише агентство Інтерфакс-Україна з посиланням на заяву компанії.

«Компанія АТБ-маркет офіційно заявляє, що інформація про значне підвищення цін на продукти харчування і товари першої необхідності в магазинах торговельної мережі АТБ, яка поширюється в останні дні в інформаційному просторі країни, не відповідають дійсності», - йдеться в заяві.

Відео дня

В АТБ додали, що спільно з Міністерством економіки України та іншими профільними відомствами працюють над стабілізацією ситуації з ціноутворенням і мінімізацією зростання цін на певні групи товарів і продукти харчування.

«Компанія також активно веде переговори з усіма постачальниками товарів, щоб максимально знизити заявлені ними розміри підвищення ціни на свій товар», - заявили в мережі супермаркетів.

В Україні останнім часом помітно прискорилася інфляція. У 2020 році зростання споживчих цін склало 5% в порівнянні з 4,1% в 2019 році. У січні і лютому цього року зростання цін продовжило прискорюватися: в січні інфляція склала 6,1% в річному вираженні, а в лютому - 7,5%.

За даними Держстату, у лютому 2021 року в порівнянні з аналогічним місяцем 2020-го продукти харчування подорожчали на 9,1%. Найбільше зросли ціни на яйця (на 84,5%), цукор (61,7%), олію соняшникова (35,4%) і фрукти (14,9%).

Щоб стримати інфляцію, Нацбанк на початку березня підвищив облікову ставку до 6,5%. До цього ставка залишалася на історично низькому рівні 6% з червня минулого року.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X