Найбільше поглинання в історії компанії. Zoom оголосив про покупку постачальника хмарних послуг Five9

19 липня 2021, 09:28

Американська компанія Zoom Video Communications оголосила про покупку за $14,7 млрд виробника програмного забезпечення для кол-центрів з Каліфорнії Five9.

«Ми постійно шукаємо способи поліпшити нашу платформу, і покупка Five9 - це підходящий варіант, який принесе ще більше щастя і цінності нашим клієнтам», - прокоментував Ерік Юань, генеральний директор і засновник Zoom.

Відео дня

Роуен Троллоп, головний виконавчий директор Five9, зазначив, що компанії щорічно витрачають значні ресурси на свої контакт-центри, однак не можуть забезпечити клієнтам безперебійну роботу.

«Місією Five9 завжди було полегшити підприємствам рішення цієї проблеми і більш конструктивно і ефективно взаємодіяти зі своїми клієнтами», - додав він.

Поглинання компанії Five9 необхідно для подальшого розвитку сервісу Zoom Phone, який набирає популярність, йдеться в прес-релізі.

Zoom Phone - це хмарна телефонна система, яка пропонує альтернативу застарілим телефонним пропозиціям.

В ході угоди акціонери Five9 отримають за кожну акцію компанії за 0,5533 акції Zoom. Таким чином, вартість Five9 оцінена в $14,7 млрд.

Ради директорів Zoom і Five9 вже схвалили угоди.

Компанія Zoom стала популярною в ході переходу на віддалений режим роботи і навчання, викликаного пандемією коронавірусу. Її ринкова вартість злетіла більш ніж в три рази з моменту початку пандемії.

Виручка Zoom в першому кварталі підскочила в 2,9 рази в порівнянні з тим же періодом минулого року і досягла $956 млн.

На закриття ринку в п'ятницю ринкова вартість Zoom становила близько $106,7 млрд, Five9 - $11,9 млрд.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X