Zoom і постачальник хмарних послуг Five9 скасували угоду про поглинання на $15 млрд

1 жовтня 2021, 10:46

Акціонери постачальника хмарних послуг Five9 проголосували проти поглинання їх компанії сервісом відеоконференцій Zoom. Операцію скасували на тлі падіння вартості акцій Zoom і підозр про зв’язок компанії з Китаєм.

Акціонери постачальника хмарних послуг Five9 проголосували проти продажу компанії сервісу відеозв'язку Zoom за $14,7 млрд, передає Reuters.

Проти цієї угоди проголосували акціонери Five9. Скасування поглинання Five9 стала серйозним ударом по планам Zoom розширити свій бізнес після пандемічного буму.

Відео дня

Акціонери Five9 проголосували проти поглинання після того, як на початку цього місяця консалтингові фірми Institutional Shareholder Services (ISS) і Glass Lewis рекомендували їм відмовитися від поглинання через побоювання з приводу зростання компанії і акцій подвійного класу.

Згідно з умовами операції акціонери Five9 отримали б 0,5533 акції Zoom за кожну акцію Five9. Умови припускали націнку на 12,8% до ринкової ціни компанії. З моменту оголошення про угоди акції Zoom подешевшали більш ніж на 25%.

У той же час Five9 заявила, що продовжить співпрацю з Zoom і запустить хмарне рішення для контакт-центру Zoom Video Engagement Center на початку 2022 року.

Крім того, угода викликала побоювання у американської влади. Так, агентство відзначає, що Мін'юст США розглядав цю угоду через можливі проблем національної безпеки. Зокрема, мова йде про можливий зв'язок компанії Zoom з Китаєм.

Нагадаємо, що Zoom оголосив про покупку постачальника хмарних послуг Five9 в липні цього року. За підсумками другого кварталу сервіс відеоконференцій Zoom вперше отримав виручку понад $1 млрд, проте інвестори не були вражені результатом і акції компанії подешевшали на 12%.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X