Зниження транзиту російського газу і стурбованість пенсійною реформою: Головні ділові новини дня

22 вересня 2017, 20:00
ТОП головних новин українського бізнесу за 22 вересня від НВ Бізнес

1 Транзит російського газу через Україну почав знижуватися

Заявка на транзит російського газу через газотранспортну систему (ГТС) України на словацькому напрямку після завершення ремонту Північного потоку (Nord Stream) знизилася майже на 20%.

Відео дня

Відзначимо, що з моменту виходу Nord Stream на ремонт з 11 вересня і по 21 вересня середньодобові поставки через станцію Велке Капушани становили близько 198 млн куб. м, то номінація на 22 вересня зменшена до 162,2 млн куб. м.

2 Українська держкорпорація заборонила торгівлю з офшорними компаніями

Державна продовольчо-зернова корпорація України (ДПЗКУ) ввела повну заборону на торгові операції з офшорними компаніями.

Тепер в держкорпорації заборонено відвантажувати зернові або продукцію переробки без отримання за них передоплати в повному обсязі.

3 СБ і МВФ занепокоїлися змінами у пенсійній реформі

Світовий банк (СБ) і Міжнародний валютний фонд (МВФ) стурбовані змінами в законопроекті про пенсійну реформу (№6614).

Слід зазначити, що даний законопроект передбачає підвищення необхідного страхового стажу для виходу на пенсію до 25 років в 2018 році і до 35 років щорічно до 2028 року.

4 Ярославський назвав терміни подачі документів на покупку російського Промінвестбанку

Власник і президент групи DCH Олександр Ярославський ще не подав пакет документів для узгодження покупки істотної частки участі в Промінвестбанку, але має намір зробити це найближчим часом.

5 Приватбанк можуть знову докапіталізувати

Судові спори, по процедурі примусової конвертації зобов'язань, пов'язаних з колишніми власниками Приватбанку осіб (bail-in), можуть призвести до необхідності додаткової докапіталізації банку державою.

Крім того, пізніше в Національному банку України заявили, що в націоналізованому Приватбанку нічого продавати і його можна подарувати, і то - з доплатою.

Такими були головні ділові новини п'ятниці.

Показати ще новини
Радіо NV
X