«Таємничий кит». FT назвала японський конгломерат винуватцем різкого зростання вартості американських технологічних гігантів

7 вересня 2020, 11:51

Однією з причин швидкого зростання вартості акцій великих американських технологічних компаній в останні місяці була агресивна позиція японського конгломерату SoftBank.

Про це повідомило видання Financial Times.

Газета відзначає, що за останні кілька місяців компанія, заснована Масайосі Соном, витратила приблизно $4 млрд на опціони. Агресивна і високоризикова стратегія Сона дозволила компанії заробити близько $4 млрд і була однією з причин того, що фондовий ринок США досяг рекордних висот, розповіли джерела FT. Видання називає конгломерат "містичним китом", який призвів до різкого зростання вартості акцій технологічних компаній.

Відео дня

Газета пише, що SoftBank поки не продав опціони. Минулого тижня прибуток конгломерату знизився через падіння вартості акцій технологічних компаній. У четвер, 3 вересня, Nasdaq впав на 4,96%, значення Dow Jones опустилося на 2,78%, S&P 500 - на 3,51%. У п'ятницю падіння продовжилося.

FT зазначає, що SoftBank зробив ставку на американський технологічний сектор за вказівкою Сона, який в минулому втратив $70 млрд в результаті обвалу доткомів.

У понеділок акції SoftBank впали на 8%. За словами трейдерів в Токіо, інформація про агресивну ставку компанії сформувала уявлення про неї як про хедж-фонд з величезним апетитом до ризику.

Показати ще новини
Радіо NV
X