Колишній мер Києва Черновецький вклав мільйон доларів в російський проект

9 вересня 2015, 08:56
Інвестиційний фонд колишнього мера Києва Леоніда Черновецького Chernovetskyi Investment Group (CIG) вклав $1 млн в російський проект-агрегатор квитків для пасажирських автобусних перевезень Busfor, повідомляє РБК

Видання посилається на партнера CIG Андрія Криворчука і засновника сервісу Іллю Єкушевського.

"Залучені кошти підуть на географічну експансію сервісу", - сказано в публікації.

Відео дня

Busfor - це система, яка дозволяє шукати і купувати квитки на міжміські і міжнародні автобусні рейси. Зараз сервіс агрегує інформацію про поїздки по Росії, Польщі, Білорусі, України і Таїланду, де у компанії відкрито один з офісів. До системи підключено більше 300 перевізників. Крім того, у компанії більше 500 партнерів - агентів з продажу квитків, серед яких, наприклад, найстаріше агентство Росії Мострансагентство.

Як розповідає Єкушевский, щомісяця компанія продає кілька десятків тисяч квитків. У структурі продажів близько 60% припадає на онлайн-торгівлю, а близько 55% загального числа продаваних через Busfor квитків - поїздки в країни Східної Європи. Заробляє Busfor на комісії, яку стягує з контрагентів за розміщення пропозицій на своєму сайті. Розмір комісії варіюється від 10% до 25% в залежності від обсягу продажу через систему, уточнює Єкушевский.

Раніше ЗМІ писали, що пов'язана з Черновецьким Фінансова компанія Новий регіон стягнула з Київської міської ради 164,32 млн грн.

Показати ще новини
Радіо НВ
X