ЗМІ дізналися, у яких інтернет-операторів СБУ проводила обшуки

21 вересня 2017, 10:44
В ухвалі суду, на підставі якої 19 вересня співробітники Служби безпеки України (СБУ) проводили обшуки в низці компаній, фігурують 5 телеком-операторів і провайдерів: Фіорднет, Євротранстелеком, Мікснет, Мікснет Плюс, Фтіком (Донецьк)

Про це повідомило джерело в органах слідства, пише liga.net.

За його словами, в ухвалі суду наслідок посилається на факти, які могли привести до державної зради. Обшуки були проведені у Києві, Одесі, Харкові, Дніпрі, в цілому на 28 об'єктах, включаючи офіси компаній і місця проживання акціонерів.

Відео дня

Обладнання не вилучалося, за винятком кількох телефонів, де містилися сліди доказів.

Спецслужби проводили аналіз трафіку на вузлах зв'язку спільно з Українським державним центром радіочастот (УДЦР).

Нагадаємо, що 19 вересня СБУ проводили обшуки в офісі одного з найбільших магістральних телеком-операторів Євротранстелеком.

Також повідомлялося, що з обшуками приходили і в інші компанії телеком-галузі. Йшлося про магістральних провайдерів і операторів інтернету.

Крім того, стало відомо, що співробітники Служби безпеки України проводили обшуки у магістрального телеком-оператора Фіорднет.

Пізніше СБУ повідомила, що ряд телекомунікаційних провайдерів України здійснювали незаконну маршрутизацію інтернет-трафіку на окупований терористами "ДНР/ЛНР" Донбас, в анексований Крим і невизнане Придністров'я.

Нагадаємо, що в червні СБУ проводила обшуки у телеком-провайдера Wnet.

Тоді СБУ повідомила, що викрила механізм незаконної маршрутизації інтернет-провайдером Wnet (Дабл-Ю Нет Україна) трафіку на тимчасово окупований Крим в інтересах спецслужб РФ.

Український телеком-провайдер Wnet спростовував звинувачення СБУ у незаконній маршрутизації трафіку до Криму в інтересах російських спецслужб і інші звинувачення і оцінив фінансовий збиток від обшуків і вилучення обладнання у 3 млн грн.

Показати ще новини
Радіо NV
X