ЗМІ дізналися, хто контролює "інтернет" в Україні

8 серпня 2018, 17:38

Власником найбільшого пакету акцій компанії Атраком, яка володіє найбільшою оптоволоконною інфраструктурою в Україні, є ​​бізнесмен Олег Шевчук.

Про це пише liga.net.

Відзначається, що у минулому місяці до Єдиного реєстру Мін'юсту внесли зміни, згідно з якими 50% акції компанії контролює бізнесмен Олег Шевчук.

Як і раніше немає відкритих даних, хто є міноритарними власниками Атракому. Так, 33% контролює швейцарська Zeig AG, яка записана на швейцарця з ім'ям Гнем Віктор Лоренц. Ще 17% контролює офшор Larix Enterprises Ltd c пропискою на Маршаллових островах.
За даними джерел видання, в міноритаріях Атракому також є Ілля Солодовський, відомий як екс-керівник компанії ESU, яка зараз займається підрядами для телеком-операторів і оформлена на того ж швейцарського юриста Гнема Віктора Лоренца.

Відео дня

Також в числі міноритарних акціонерів Атракому раніше значився і екс-голова правління Укртелеком Георгій Дзекон.


Олег Шевчук - відомий телеком-бізнесмен, громадський і політичний діяч. Зараз інтереси Шевчука представлені в ряді компаній, що працюють на ринку будівництва та нерухомості. З травня 2018 року Шевчук вирішив розкрити свою участь в ряді телеком-проектів в Україні. Так, спочатку його представники поділилися інформацією, що бізнесмен є основним власником групи компаній - Омега Телеком, Омега ТВ і Омега Сек'юрітіз.

Атраком є набагато більш значний і дорогий актив Олега Шевчука. Це найбільший будівельник і розпорядник оптоволоконної інфраструктури в країні. Компанія фактично є основою для роздачі дата-трафіку по регіонах України для багатьох добре відомих роздрібних телеком-мереж.

Відзначається, що магістральні волокна компанії послужили основою для транспортних мереж мобільних операторів Beeline, UMC (зараз - Vodafone Ukraine), PEOPLEnet, Київстар, lifecell і інших компаній.

Показати ще новини
Радіо NV
X