ЗМІ: Без е-декларування Україна не отримає транш МВФ

18 серпня 2016, 17:25
Європейська правда повідомляє, що Міжнародний валютний фонд надіслав до Кабміну лист, в якому закликав виправити помилки в системі електронного декларування та запустити її в повноцінному режимі

"Без сертифікації система не буде вважатися робочо. і відповідати зобов'язанням програми, підтриманої МВФ. Тому ми закликаємо вас невідкладно виправити цей недолік", – цитує документ видання.

Відео дня

Як зазначає видання, лист з Вашингтона підписав керівник місії фонду Рон ван Рооден. Його адресували особисто прем'єр-міністру Володимиру Гройсману, кільком ключовим міністрам і голові Національного агентства з запобіганню корупції Наталії Корчак.

Раніше, Корчак Наталія заявила, що Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації (Держспецзв'язку) до 31 серпня повинна доопрацювати програмне забезпечення.

Нагадаємо, 2 серпня Держспецзв'язку відмовила у сертифікації комплексу збору і обробки електронних декларацій.

У свою чергу, Національне агентство по запобіганню корупції залишив у силі своє рішення про запуск системи електронного декларування незважаючи на відсутність атестата захисту інформації, яка є необхідною відповідно до законодавства.

Незважаючи на це, з понеділка, 15 серпня, система почала свою роботу в Україні в тестовому режимі.

Пізніше в РНБО не виключили, що зрив запуску програми е-декларування міг бути умисним.

Показати ще новини
Радіо NV
X