Злиття: У Росії схвалили об'єднання Яндекс.Таксі та Uber

24 листопада 2017, 10:45
Федеральна антимонопольна служба Росії (ФАС) погодила операцію зі злиття бізнесів Яндекс.Таксі та Uber в Росії з видачею припису

Про це йдеться в повідомленні російського відомства.

При цьому, ФАС зобов'язала компанії забезпечити максимально повне та доступне інформування користувачів про юридичну особу, що здійснює перевезення зі збереженням історії поїздок; не встановлювати заборону для партнерів, водіїв і пасажирів на роботу з іншими агрегаторами послуг таксі.

Відео дня

Нагадаємо, що в липні цього року російська компанія Яндекс і Uber оголосили про об'єднання бізнесу замовлення таксі.

Яндекс.Таксі і Uber, вирішили об'єднати сервіси і бізнеси в Росії, а також в Азербайджані, Вірменії, Білорусі, Грузії та Казахстані. Загальний бізнес в компанії оцінили у $3,7 млрд.

Також повідомлялося, що, незважаючи на те, що Україна не є частиною угоди зі злиття російської компанії Яндекс.Таксі і Uber, американська компанія відмовляється від планів відкрити у Києві штаб-квартиру щодо СНД.

При цьому в результаті угоди з об'єднання Яндекс.Таксі і Uber в декількох країнах СНД, російська компанія Яндекс стане співвласником глобального бізнесу Uber.


Відзначимо, що Президент України Петро Порошенко ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони України (РНБО) Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій).

У списку санкцій 1228 фізичних осіб та 468 юридичних осіб.

Санкції передбачають блокування доступу до сервісів Яндекс, 1С, Софтлайн Груп, Корпорації Парус і ще низки інших російських IT-компаній.

Показати ще новини
Радіо NV
X