Житловий комплекс SIGNATURE на Печерських пагорбах

13 травня 2019, 10:00
Новини компаній
Інвестування в житловий комплекс Signature — впевнений погляд у престижне, комфортне майбутнє. (Фото:ЖК Signature)

Інвестування в житловий комплекс Signature — впевнений погляд у престижне, комфортне майбутнє. (Фото:ЖК Signature)

Про унікальність законодавця архітектурного параметризму в серці столиці — житлового комплексу преміум класу Signature розповідає СЕО проекту Сергій Фещенко.

Сергій Фещенко

СЕО проекту Signature

— Розкрийте секрети будівництва унікального за своєю конструкцією тривежевого житлового комплексу.

Відео дня

— Основним секретом будівництва житлового комплексу Signature стало дбайливе ставлення до індивідуальних потреб власників елітних апартаментів.

При проектуванні було відкинуто шаблонність. З огляду на побажання господарів щодо вільного планування простору приміщень, зовнішнього вигляду будинку, відкритого візуально-панорамного огляду центру столиці, кращі фахівці архітектурного бюро Schmidhuber забезпечили відчуття поєднання атмосфери комфорту приватного будинку і розкішного  п'ятизіркового готелю. Творцями фасадного світлодизайну, за проектом Миколи Каблуки, стали дизайнери компанії Expolight, а ландшафту і просторого стилобату — український дизайнер Дмитро Аранчій.

— Розкажіть про технічні ноу-хау в будинку преміум-класу.

— Житловий комплекс Signature отримав високу оцінку Very Good за енергоефективність та сертифікат британського екостандарта Breeam в переліку параметрів якого: якість води, технології енергозбереження та енергоефективності, утилізація відходів, безпечність будівельних матеріалів, ергономічне і комфортне використання загального простору.

ЖК Signature
Фото: ЖК Signature

Під час будівництва використано новітні інженерні рішення та будівельні матеріали світових брендів. Наприклад, фасадна розсувна алюмінієва система виготовлена компанією SCHUECO, а енергозберігаючий склопакет — фірмою Saint-Gobain. Вентиляція і ретельне очищення повітря забезпечуються індивідуальним поквартирним вентиляційним обладнанням з рекуперацією тепла. 

Основним секретом будівництва житлового комплексу Signature стало дбайливе ставлення до індивідуальних потреб власників елітних апартаментів.

Комплекс має власну газову котельню і трансформаторну станцію, підключену до трьох окремих ліній високої напруги, з резервним джерелом живлення — дизельним енергогенератором.

Вода за рахунок прогресивної системи очищення подається в кран питною і не вимагає додаткової фільтрації. Магістральні водопровідні труби виготовлено з нержавіючої сталі.

Всі апартаменти обладнані системою «розумний дім», яка, крім усього іншого, оснащена найсучаснішими датчиками руху, камерами спостереження і системами контролю доступу. Для безпеки передбачено незадимлювані сходи, спринклерні системи пожежогасіння і гідранти. На даху будівлі розташовано вертолітний майданчик.

— Які планування пропонуються в Signature? Чи можливе об'єднання апартаментів?

ЖК Signature
Фото: ЖК Signature

— У Signature всього 171 квартира, мінімальна площа — 70 м2, максимальна — 312 м2, але якщо власник хоче розширити простір, така опція існує — можна придбати апартаменти по сусідству і об'єднати їх.

— Які інфраструктурні родзинки Signature пропонує власникам апартаментів?

— Комфорт і задоволення кожного дня — за такою концепцією Signature виключно для мешканців будинку цілодобово пропонує Spa-центр з 25-метровим спортивним і дитячим басейном, тренажерним залом, залом для Squash, масажним кабінетом, Wellness-зоною, лазнями і саунами; ресторан, де можна замовити їжу на свій смак у власні апартаменти, провести сімейне свято або дитячий день народження, зустрітися з другом чи партнером по бізнесу; дитячу кімнату для різних вікових категорій; швидку професійну Valet-парковку автомобіля, консьєрж-сервіс і Royal service. У клубі жителів розташовані більярдна, переговорна, літні та зимові сади. Прибудинкова територія має унікальний ландшафтний дизайн: інтерактивні фонтани, ставок каменів, обладнані дитячі і спортивні майданчики і прогулянкові алеї.

Насолоджуйтесь неперевершеним комфортом, адже Signature передбачив все, і трохи більше!

Київ, вул. Мечникова, 11а.

Печерські пагорби. Найкаща локація для тих, хто хоче бути в центрі подій.

Ліцензію державної архітектурно-будівельної інспекції України АЕ №525836 бачено ТОВ "Вінг ДЕВЕЛОПМЕНТ" від 3 лютого 2015-го.

Показати ще новини
Радіо НВ
X