Згідно з графіком. У Nord Stream 2 повідомили про прогрес будівництва газопроводу

23 грудня 2018, 17:53

Компанія Nord Stream 2 наразі вже проклала близько 370 км газопроводу, довжина якого має становити близько 1,2 тис. км.

Про це повідомили в прес-службі компанії Nord Stream 2 AG.

Також повідомляється, що у виключній економічній зоні Фінляндії до флотилії судів для укладання газопроводу Північний потік-2 приєдналося трубоукладальне судно з динамічним позиціонуванням Pioneering Spirit.

Відео дня

Зазначається, що Pioneering Spirit продовжить укладання газопроводу слідом за судном Solitaire, яке працювало в Фінляндії з вересня 2018 року. Судно Solitaire попрямувало в південну частину виключної економічної зони Швеції для укладання 510-кілометрової ділянки газопроводу в найближчі місяці.

Як повідомили в компанії, реалізація проекту Північний потік-2 йде за графіком. Компанія Nord Stream 2 отримала необхідні дозволи в чотирьох з п'яти країн.

Роботи ведуться у Швеції, Фінляндії, Німеччини і РФ. Також ведуться будівельні роботи на берегових ділянках в РФ і Німеччини.

Судно Audacia вчора завершило трубоукладальні роботи в водах Німеччини.

Гройсман назвав Північний потік 2 "прихованою формою війни"

Раніше повідомлялося, що в Сенаті США представлять проект резолюції з вимогою до президента Дональду Трампу протидіяти російської агресії на море та будівництва газопроводу Північний потік-2.

Раніше глава Газпрому Олексій Міллер заявляв, що після запуску газопроводів Північний потік-2 і Турецький потік транзит російського газу через Україну скоротиться в 10 разів.

Як заявив глава правління Нафтогазу України Андрій Коболєв, Україна щорічно втрачатиме $3 млрд, які вона отримує від транзиту газу в країни ЄС, якщо буде побудований Північний потік-2.


Північний потік 2 - російський газопровід, який будує компанія Nord Stream 2 AG. Єдиним акціонером останньої є Газпром. Довжина газопроводу складе 1,2 тис. Км, а загальна потужність з уже наявними Північним потоком - 55 млрд куб. м газу.

Північний потік-2 пройде уздовж газопроводу Північний потік по дну Балтійського моря до німецького міста Грайфсваль, щоб мінімізувати прокачування газу через Україну.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X