«Прибрати мою власність». Жеваго в інтерв'ю своєму каналу заявив, що справа проти нього має політичне підґрунтя

12 січня, 11:35
Костянтин Жеваго (Фото:Олександр Медведєв/NV)

Костянтин Жеваго (Фото:Олександр Медведєв/NV)

Мільярдер Костянтин Жеваго в інтерв'ю своєму каналу Еспресо заявив, що справа проти нього має політичне підґрунтя. Він додав, що є особи, які зацікавлені у тому, щоб «прибрати його власність».

Український мільярдер Костянтин Жеваго, який раніше вийшов під заставу після арешту у Франції, публічно прокоментував кримінальне провадження щодо себе.

Інтерв'ю Жеваго дав пов’язаному зі своєю родиною телеканалу Еспресо.

Відео дня

«Всі зацікавлені у піарних акціях, звітах тощо, а насправді до суду доводити її ніхто не хоче чи закрити. Чи має все це політичний підтекст? І звичайно. Безумовно, я критикував Слуг народу як під час виборчої кампанії, так і після. За те, що вони чинили неправильно», — заявив Жеваго.

За словами Жеваго, кримінальне переслідування може бути пов’язане з програмою деолігархізації, яку, за його словами, в Офісі президента «намагаються продати українцям і виборцям».

«Це дуже вигідно Офісу президента, який роздає команди і ДБР, і прокуратурі, і має вплив на Печерський суд. Піарну зацікавленість у цьому всьому я бачу в Офісі президента», — заявив мільярдер.

Також бізнесмен заявив про зацікавленість у його активах, «які заарештовуються тим самим Печерським та іншими судами за поданням ДБР».

«Є зацікавлені особи, які бажають прибрати мою власність в Україні», — заявив Жеваго.

Хто саме може бути зацікавлений у його активах, мільярдер не уточнив.

Він додав, що готовий надати свідчення Державному бюро розслідувань на території Франції. Жеваго прогнозує, що розгляд питання про екстрадицію затягнеться на кілька місяців.

Раніше Українська правда повідомляла, що підозрюваний у розтраті 113 млн доларів банку Фінанси та Кредит український бізнесмен Костянтин Жеваго вніс заставу 1 мільйон євро і вийшов з-під варти.

28 грудня 2022 року стало відомо про затримання Костянтина Жеваго у французькому Куршевелі з метою подальшої екстрадиції до України.

Його затримали у справі про розтрату 113 млн доларів банку Фінанси та Кредит, акціонером якого є бізнесмен.

Сам Жеваго заперечує будь — які звинувачення. У справі про розтрату фігурує також низка колишніх топменеджерів фінустанови.

Із жовтня 2019 року Жеваго оголошено у всеукраїнський розшук, а з липня 2021 року — до міжнародного.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X