«Нефартовий». У Раді буде ще два етапи голосування за закон про гральний бізнес — депутат

17 липня 2020, 20:25

На позачерговому засіданні Верховної Ради 21 липня депутати розглянуть поправки до законопроекту про легалізацію грального бізнесу і постанову про блокування голосування.

Верховна Рада буде розглядати поправки до законопроекту про легалізацію грального бізнесу і постанову про блокування голосування на позачерговому засіданні 21 липня.

Відео дня

Про це в Facebook повідомив перший заступник глави податкового комітету парламенту Ярослав Железняк.

За словами депутата, під час розгляду законопроекту були збиті правки по Комісії та вийшла "юридична невизначеність". Тому буде ще два етапи голосування за цей закон.

На першому етапі депутати голосуватимуть за постанову про блокування голосування. На другому етапі відповідно до ст.131 Регламенту за "усунення неузгодженостей та неточностей у прийнятому законі".

"Це фактично голосування за поправки до закону. Якщо воно набере 226+ голосів, то закон виправлять. Якщо ні, то тоді голова ВР повинен його підписати в такому вигляді як є і потім буде вето президента", - пояснив нардеп.

Нагадаємо, 14 липня Верховна Рада прийняла закон про легалізацію азартних ігор , які в Україні були заборонені 11 років. В цей же день у Верховній Раді зареєстрували два постанови про скасування прийняття закону Про державне регулювання діяльності з організації та проведення азартних ігор.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X