Жебрівський анонсував створення компанії, яка об'єднає всі шахти Донецької області

4 листопада 2015, 19:14
372
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Жебрівський анонсував створення компанії, яка об'єднає всі шахти Донецької області - фото

У Донецькій області хочуть створити єдину вугільну компанію

Голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський анонсував створення єдиної вугільної компанії, яка об'єднає всі шахти Донецької області

"Сьогодні проблема в тому, що багато об'єктів вугільної промисловості в Донбасі монополізовані. Центрально-збагачувальні фабрики, вугільні поля віддали приватним структурам, а державним підприємствам залишили одні збитки. Фактично дуже багато грошей розкрадається. Тому Донецька ОДА ставить перед собою амбітне завдання", - підкреслив він, аргументуючи необхідність створення єдиної вугільної компанії, передає Інтерфакс-Україна.

Він зазначив, що вугільні поля і Центральні збагачувальні фабрики планують повернути в розпорядження шахт і державну власність, а потім ввести в структуру нової компанії, яка отримає можливість сама реалізовувати продукцію та розпоряджатися коштами. Жебрівський переконаний, що держпідтримка вугільної промисловості не може тривати вічно: "рано чи пізно дотації зупиняться".

За його словами, процес створення єдиної вугільної компанії буде тривалим. Для її створення необхідно буде зібрати робочу групу, до складу якої увійде один представник від кожної шахти. Завданням цієї групи буде спільно з владою області напрацювати пропозиції та узгодити їх з профспілками. Потім комплексні рішення направлять до профільних міністерств, уряду й президента.

"Ми багато говоримо про децентралізації, передачу повноважень на місця. І створення робочої групи, яка прорахує всі варіанти подальшої роботи шахт, - це теж готовність до відповідальності. Якщо у нас є підприємства, які ніколи не вийдуть на прибуткову діяльність, виходить потрібно їх розформовувати. Але попередньо створивши нові робочі місця, запропонувавши людям альтернативу", - підкреслив глава ОВГА.

Раніше повідомлялося, що за сім місяців Україна знизила видобуток вугілля більш ніж наполовину.

Телеграм НВ

Підпишіться на наш канал у Телеграм. Там ми публікуємо термінові новини та найцікавіші історії дня України та світу.

Підписатися

ТОП 3

Компанії/Ринки

20 березня, 11:12

thumb img
"Вкрадені ліцензії не купують, пацани. Ви будете сидіти з валізою без ручки дуже довго". Головне з інтерв'ю Коболєва Бігусу
6003
Компанії/Ринки

Вчора, 18:13

thumb img
Англійський комерційний суд заборонив Газпрому виводити активи з Англії та Нідерландів
4911
Компанії/Ринки

20 березня, 11:47

thumb img
Ляшко зриває засідання Кабміну через рішення продовжити контракт "з злодюгою Коболєва". Відео
4183

Головне

Картки

Вчора, 13:21

thumb img
Я хочу проголосувати на виборах, але буду не в Україні. Мені слід поквапитись?
Політика

Сьогодні, 02:13

thumb img
Зеленський підтримав проведення референдумів щодо вступу до НАТО та Євросоюзу
Економіка

Сьогодні, 08:44

thumb img
Зростання ВВП України в 2018 році прискорилося до 3,3% - Держстат