Зеленський запросив одного з найбільших портових операторів світу інвестувати в Україну

15 лютого 2021, 20:06

В ході поїздки в ОАЕ президент України Володимир Зеленський запропонував одному найбільших портових операторів DP World інвестувати в Україну.

Президент України Володимир Зеленський в Дубаї провів зустріч з CEO одного з найбільших портових операторів світу - групи компаній DP World Султаном Ахмедом бін Сулаємом. Про це повідомляє Офіс президента.

Відео дня

Зеленський запропонував DP World заходити на український ринок через концесії, зазначивши, що в Україні є чотири порти, в які може зайти компанія.

Також президент додав, що йому подобається ідея з будівництвом сучасної марини (спеціально облаштованої гавані для яхт і катерів) і сучасного готелю в Одесі. Зеленський підкреслив, що держава готова всіляко супроводжувати проєкт і діяти швидко в цьому напрямку.

«Тому ми сьогодні запрошуємо компанію DP World через такі концесії більше заходити на український ринок. У нас є ще чотири порти, у які може зайти компанія. Друге – побудувати марину разом з компанією, яка займається подібними проєктами», - зазначив президент.

Зеленський зазначив, що в Україні нещодавно було прийнято закон про внутрішній водний транспорт, який є важливим етапом в реалізації транспортної глави Угоди про асоціацію Україна-ЄС.

Нагадаємо, що в серпні минулого року морський порт Ольвія в Миколаєві передали в концесію оператору найбільшого торгового порту Катару компанії QTerminals. У червні того ж року в концесію терміном на 30 років передали херсонський морський порт.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X