Зеленський позбувся частки у російському кінобізнесі - ЗМІ

29 березня 2019, 17:32

Зеленський позбувся частки в російському кінобізнесі Кварталу на користь свого ж кварталівця

Кандидат у президенти України Володимир Зеленський уже не володіє часткою в російському кінобізнесі. Він позбувся її на користь Андрія Яковлєва – автора Студії Квартал-95. Про це повідомляють журналісти програми Схеми: корупція в деталях, спільного проекту Радіо Свобода та телеканалу UA:Перший.

Відео дня

Відповідно до даних із реєстру юридичних осіб Кіпру, у компанії Green Family LTD, яка володіє кінобізнесом «кварталівців» у Росії, змінилися засновники.

Володимир Зеленський, який був співзасновником компанії разом зі своїми партнерами по Кварталу 95 (Андрій Яковлєвим, Сергієм та Борисом Шефірами), а також соратником Ігоря Коломойського Тімуром Міндічем (через компанію Appex International LTD), вийшов із бізнесу.

Міндіч – соратник Ігоря Коломойського, він має частку у наближених медіаструктурах. Раніше журналісти Схем розповідали про його візит на день народження Коломойського у Женеві в лютому 2018 року.

Зараз частки у Green Family LTD розподілені так: Андрій Яковлєв – 400 євро, Борис Шефір – 300 євро, Сергій Шефір – 300 євро, Appex International LTD Тімура Міндіча – 1000 євро.

radiosvoboda.org
Фото: radiosvoboda.org

​Однак ще на початку року частки розподілялися інакше: Андрій Яковлєв – 100 євро, Борис Шефір – 300 євро, Сергій Шефір – 300 євро, Володимир Зеленський – 300 євро, Appex International LTD Тімура Міндіча – 1000 євро.

radiosvoboda.org
Фото: radiosvoboda.org

Green Family LTD – засновниця російських компаній Грин филмс, Вайсберг пикчерс і Платинумфильм. Вони продовжують працювати в Москві.

Таким чином, підсумовують журналісти, кварталівці не припинили вести бізнес у Росії, однак роблять це вже без свого лідера – Володимира Зеленського.

Раніше повідомлялося, що журналісти знайшли у Зеленського незадекларований маєток в Італії.

Показати ще новини
Радіо НВ
X