Зеленський обговорив з президентом Microsoft електронне голосування, дата-центри і кібербезпеку

22 вересня 2021, 18:59

Президент Володимир Зеленський обговорив побудову інфраструктури для хмарних сервісів і електронну систему голосування з одним з топменеджерів Microsoft.

В ході офіційної поїздки в Нью-Йорк президент України Володимир Зеленський зустрівся з президентом корпорації Microsoft Бредом Смітом. Про це повідомляє Офіс президента.

Відео дня

Зеленський поінформував про досягнення України у впровадженні цифровізації і перспективи розвитку національного IT-ринку.

«Ми зацікавлені у подальшому розширенні присутності корпорації Microsoft в Україні і поглиблення співпраці в контексті цифрової трансформації нашої країни», - заявив Зеленський.

Відзначається, що в ході зустрічі сторони обговорили також побудову інфраструктури для хмарних сервісів в Україні.

«Ми будуємо цифрову державу, і нам дуже важливо, щоб дані українців зберігалися на хмарних сервісах на території України», - зазначив Зеленський.

Також президент України запросив компанію розглянути можливості для створення інфраструктури дата-центру Azure в нашій країні.

Також учасники зустрічі обговорили залучення компанії Microsoft до розробки системи електронного голосування на виборах, а також продуктів з використанням технологій штучного інтелекту.

Крім того, Зеленський і Бред Сміт торкнулися питання налагодження взаємодії в сфері розробки антикорупційних програм для органів державної влади в Україні, протидії дезінформації та кібербезпеки.

Нагадаємо, що майже рік тому Microsoft і Мінцифри домовилися про розвиток хмарних сервісів в Україні на $500 млн.

Мінцифри і американська компанія домовилися про впровадження в Україні Azure Expansion Program, яка передбачає створення гіпермасштабованих хмарних сервісів.

Тоді в українському представництві Microsoft підкреслили, що підписали Меморандум про взаєморозуміння, і розглядають потенційне співробітництво в кількох напрямках.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X