Збори акціонерів Мотор Січі зірвалися

26 квітня 2018, 08:36

Акціонерні збори найбільшого виробника авіаційних двигунів і газотурбінних установок – компанії Мотор Січ не відбулися.

Про це повідомив представник підприємства, передає Укрінформ.

"Збори, намічені на 25 квітня, не відбулися через ненадання реєстратором реєстру акціонерів", розповів співрозмовник агентства.

Відео дня

Нагадаємо, що у понеділок, 23 квітня, Служба безпеки України (СБУ) прийшла з обшуками до Мотор Січ.

За даними СБУ, іноземні власники компанії здійснюють опосередковану концентрацію контрольного пакета акцій Мотор Січ, оформленого на шість офшорних компаній і фізичну особу.

Правоохоронці вважають, що контрольним пакетом Мотор Січ заволоділи іноземці, щоб перенести виробництво, передати технології і послабити Україну.

Українська біржа виключила акції Мотор Січ з біржового списку. Услід за нею рішення про призупинення обігу акцій компанії прийняла київська біржа ПФТС.

Зазначимо, що раніше у компанії заявили про відсутність загрози зриву призначених на 25 квітня річних зборів акціонерів компанії з огляду на проведення на підприємстві слідчих дій.


Мотор Січ – один з найбільших світових виробників двигунів для авіаційної техніки, а також промислових газотурбінних установок. Постачає продукцію в більш ніж 100 країн світу. 17,3% акцій підприємства належить компанії АТ Business House Helena (Панама). У 2017 році Мотор Січ збільшила прибуток на 52% (1,1 млрд грн) – до 3,1 млрд грн.

Показати ще новини
Радіо NV
X