Горе в мишачому будинку. Walt Disney втратила 91% прибутку через коронавірус

6 травня 2020, 11:55
Найбільші збитки Disney понесла від закриття тематичних парків розваг і припинення спортивних трансляцій.

Компанія Walt Disney, яка є найбільшим у світі гравцем у сфері розваг і медіа, скоротила чистий прибуток на 91% у другому кварталі 2020 фінансового року. Про це повідомляється в звіті компанії.

Відео дня

Чистий прибуток від триваючих операцій за квартал, що завершився 28 березня, склав $475 млн, або $ 0,26 у розрахунку на акцію. За аналогічний період 2019 року чистий прибуток компанії склав $ 5,4 млрд, або $ 3,53 на акцію.

Скоригований прибуток впав з $ 1,61 до $ 0,6 на акцію, а операційна - знизилася на 37%, з $3,8 млрд до $ 2,4 млрд.

При цьому, загальна виручка Walt Disney зросла на 21% і досягла $ 18 млрд. Це зростання в компанії пов'язують з придбанням розважальних активів 21st Century Fox.

Найбільших втрат зазнав підрозділ компанії, що керує тематичними парками і круїзними судами, і займається випуском споживчих товарів і відеоігор. Операційний прибуток в цьому сегменті впав на 58% і склав $639 млн.

Також компанія зазнала значних втрат через припинення спортивних трансляцій і спад рекламних доходів. Знизилися на 8% і доходи від кінобізнесу, склавши за підсумками кварталу $466 млн.

«Хоча пандемія COVID-19 мала помітний фінансовий вплив на ряд наших підприємств, ми впевнені в нашій здатності протистояти цьому порушенню і вийти з нього сильними», - зазначив гендиректор The Walt Disney Company Боб Чапек.

Нагадаємо, що в середині квітня стрімінговий сервіс Netflix обігнав за капіталізацією компанію Disney. Зростання вартості акцій Netflix пов'язували з карантинними заходами і тим, що люди змушені залишатися вдома.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X