Зберегти номер при зміні оператора можна буде не раніше 2017 року

Перейти до іншого оператора, зберігши свої номери, українці не зможуть принаймні ще кілька місяців
Фото: pixabay

Перейти до іншого оператора, зберігши свої номери, українці не зможуть принаймні ще кілька місяців

Дві компанії, які програли торги із запровадження послуги з перенесення мобільних номерів, поскаржилися в Антимонопольний комітет

Можливість міняти стільникового оператора зі збереженням свого номера (Mobile Number Portability, MNP) для українців знову відклалася щонайменше на кілька місяців. Попередній переможець тендеру – Діалінк і польське підприємство Т4В оскаржили підсумки повторного тендеру, який Український державний центр радіочастот (УДЦР) провів 21 квітня цього року.

Обидві компанії надіслали до Антимонопольного комітету України (АМКУ) свої заяви, у яких вказали на порушення УДЦР у порядку проведення державних закупівель. Відомство прийняло до розгляду скарги та призначило засідання для їх розгляду на 2 червня 2016 року.

УДЦР ще минулого року оголосив про намір закупити рішення для запуску MNP. Свої пропозиції надіслали шість підприємств: Діалінк (71,8 млн грн), ЕС АЙ Центр (39,58 млн грн), Т4В (82,28 млн грн), Huawei Ukraine (26,9 млн грн), Ericsson Україна (107,66 млн грн), і Українські спеціальні системи (89,27 млн грн).

Держпідприємство 27 січня вибрало рішення Діалінк і відхилило пропозицію ЕС АЙ Центр, тому що ця компанія єдина з усіх учасників торгів не включив у ціну проекту вартість технічної підтримки. ЕС АЙ Центр звернувся в АМКУ з вимогою наново провести оцінку конкурсних пропозицій і 18 березня відомство задовільнило цю скаргу.

Виконавчий директор УДЦР Вадим Гулько сьогодні повідомив НВ Бізнес, що польське підприємство Т4В пішло шляхом ЕС АЙ Центр, а Діалінк наполіг на повній відміні тендеру. «Для АМКУ найпростіше взяти та й усе відмінити. Якщо це станеться, то запуск MNP стане можливим не раніше 2017 року», - відзначив Гулько.

Журнал Новое Время №38

Тема номера – Спецназ Кремля. Російське ГРУ перетворилося в монстра з багатомільярдним бюджетом, який смішить світ безглуздою поведінкою своїх «шпигунів».

Читати журнал онлайн
Ukraine-2020

Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Компанії/Ринки ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: