ЗАЗ почав переговори про випуск нового автомобіля замість Lanos

5 лютого 2018, 12:20

Запорізький автомобілебудівний завод (ЗАЗ) розглядає можливість серійного виробництва нового автомобіля.

Про це розповів власник корпорації УкрАвто Таріел Васадзе в інтерв'ю liga.net.

"Lanos ще міг би жити - це було гарне авто за співвідношенням ціна/якість. Але ухвалено рішення припинити виробництво. Ведемо переговори, щоб поставити на його місце більш модернізовану машину. Однак вона з'явиться не раніше ніж за два роки", - повідомив Васадзе.

Відео дня

За його словами, економічно доцільний обсяг виробництва - щонайменше 50 тис. автомобілів на рік. "А це можливо, коли внутрішній ринок досягне розміру не менше ніж 300 тис. нових легкових автомобілів", - сказав глава УкрАвто.

Васадзе зазначив, що для того щоб поставити нову модель на діючому сучасному заводі, треба інвестувати не один мільярд доларів.

"Це можна робити, але для цього потрібен відповідний обсяг продажів на місцевому ринку, і не має бути економічних стресів, які у нас спостерігаються з періодичністю в п'ять років", - сказав він.


УкрАвто зареєстровано у 1992 році. Володіє контрольним пакетом акцій ЗАЗ, польського автозаводу FSO. До структури корпорації входить близько 400 автосервісних підприємств у всіх містах України, дистриб'юторські і дилерські компанії провідних автомобільних брендів, а також мережа автозаправних комплексів.

Серед партнерів - Daimler AG, General Motors, Maserati SpA, KIA Motors, Nissan, Toyota, Chery, АвтоВАЗ.


Нагадаємо, що в 2017 році ЗАЗ збільшив виробництво легкових автомобілів у 2,9 рази. При цьому обсяг виробництва становить лише 1151 авто.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X