Вода Фрідмана. Боржомі призупинила роботу заводів у Грузії

30 квітня, 14:22
Два заводи Боржомі призупинили роботу через війну в Україні (Фото:Сайт Боржомі)

Два заводи Боржомі призупинили роботу через війну в Україні (Фото:Сайт Боржомі)

Виробник мінеральної води Боржомі зупинив роботу двох заводів у Грузії через війну в Україні. Виробництво води належить Михайлу Фрідману, який потрапив під санкції після початку війни в Україні.

Війна Росії проти України — головні події 3 червня

Компанія IDS Borjomi Georgia припиняє роботу на двох заводах у зв'язку з фінансовою скрутою з 29 квітня. Про це йдеться у заяві компанії, передає Перший канал Грузії.

Відео дня

Основною причиною ситуації, що склалася в компанії, називають фінансові труднощі, які почалися через війну в Україні.

" Складна ситуація, що склалася на основних ринках збуту продукції компанії, посилювалася обмеженим доступом до банківських рахунків, що закривало для компанії можливість отримання валютної виручки та розрахунків із кредиторами", - заявили в компанії.

Водночас у IDS Borjomi Georgia сподіваються, що найближчим часом ситуація покращиться, і вони зможуть повернутися до роботи.

Досі єдиним виробником мінеральної води Боржомі була IDS Borjomi Georgia. Ця компанія входить до IDS Borjomi International, яка належить російській структурі Альфа-груп Михайла Фрідмана.

Нагадаємо, що бізнесмени Михайло Фрідман та Петро Авен після влучення під санкції Євросоюзу вирішили передати свої частки в Альфа-Банку Україна узгодженим з НБУ фізичним та юридичним особам-резидентам України.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X